За сприяння Антона Яценка вирішуються проблеми водопостачання у 200-му окрузі

Опубліковано: 09.08.2016

СнимокНародний депутат Антон Яценко продовжує вирішувати проблему забезпечення водою громадян на 200 окрузі, по якому він був обраний.

Наразі за сприяння Яценка відбулась реконструкція існуючого водогону в селі Шарин, Уманського району.

«Реконструкцію водогону в селі вдалось провести завдяки нашій спільній роботі  з Шаринською сільською радою. Наразі укладено більше, ніж 4 кілометри нових труб та замінена велика кількість насосів по свердловинах водогону», – повідомив Антон Яценко.

Нагадємо, нардеп не перший рік вирішує проблеми забезпечення водою. Так, за його сприяння, у 2013 році налагоджено цілодобове водопостачання в містах Умань і Христинівката та побудовано кільцевий водогін Монастирище – Аврамівка -Летичівка-Нове місто, протяжністю майже 14 кілометрів. Проведені численні роботи та вирішено багато проблем з водопостачанням в Уманському, Монастирищенському та Христинівському районах. Наразі розпочинається друга черга робіт по будівництву водогону у селищі Верхнячка, Христинівського району. Разом з цим у 2016му у планах нардепа розпочати побудову водогону в селі Сичівка.

«Проблема водопостачання – одна із найболючіших взагалі по всій Україні. За роки мого депутатства вирішено багато питань щодо забезпечення водою населення міст, сіл та селищ Христинівського, Монастирищенського та Уманського районів. Вода не може йти по годинам, люди не повинні ходити з відрами. Сподіваюсь, що за період своєї депутатської каденції, повністю вирішу проблему водопостачання на рідному 200му окрузі», – додав Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.