14-річний уманчанин Валентин Івасюк увійшов в історію боксу

Опубліковано: 10.08.2016

Чотири роки виснажливих тренувань дали результати. 14-річний боксер Валентин Івасюк, що вперше представляв Україну на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків, провернулися додому з бронзою.

14-річний уманчанин Валентин Івасюк увійшов в історію боксу

14-річний уманчанин Валентин Івасюк увійшов в історію боксуНавіть в невеличкому місті  можна стати чемпіоном, якщо сильно того захотіти. Юний спорсмен Валентин вже 2-роки марив чемпіонатом Європи. Постійні виснажливі тренування замість ігор і розваг, та в вперте бажання бути першим, дали результат: цього річ хлопець дебютував на чемпіонаті Європи з боксу  і виборов ІІІ місце, – поступившись росіянину.

– Я довго готувався до змагань, постійно прокручував у своїй голові, той момент, як виходитиму на ринг і перемагатиму.  Дуже хотілось  для України вибороти перше місце, та бронза, – це показник, який означає, що мені ще є над чим працювати і куди рости. – Розповідає Валентин.

На чемпіонаті Європи наше місто представляв ще один боксер Максим Дзюбейло, саме він став капітаном національної збірної, що представляла Україну. З чемпіонату Максим повернувся без призового місця, та отримав гарний досвід для майбутніх успіхів.

14-річний уманчанин Валентин Івасюк увійшов в історію боксу– Бокс в нашому місті зародився порівняно нещодавно, та і конкуренція  в цьому популярному олімпійському виді спорту надзвичайно  висока в Україні. Сам факт участі хлопців з  райцентру в Чемпіонаті Європи – це вже серйозне досягнення. – розповідає тренер Віктор Петриченко.

Ми раді першій медалі на змаганнях такого рівня – це справді історична подія, адже ця нагорода має дуже велику ціну:  4 роки повсякденних тренувань, 11 двотижневих навчально-тренувальних зборів, близько 100 проведених боїв на любительському рингу, травми, скидання ваги, дисципліна в усьому – це загартовує хлопців, і я дуже сподіваюсь, що наступною сходинкою стане чемпіонат Світу.

Джерело Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.