Антон Яценко: ВР має провести аудит обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги

Опубліковано: 10.08.2016

яценко_2

Народний депутат України Антон Яценко вкотре повідомив, що вважає необґрунтовано високими тарифи на житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, у березні 2016 року нардеп разом з колегами по групі «Партії «Відродження» у Верховній Раді подали відповідну Постанову «Про проведення аудиту обгрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги» № 4218 від 14.03.2016. Її вже розглянув комітет та керівництво апарату ВР, Наразі постанова передана на розгляд парламенту.

«Однією з найболючіших проблем у всій Україні є необґрунтовано високі тарифи на житлово-комунальні послуги. Ще жодного разу не було такого, щоб жителі мого округу, коли я до них приїжджаю, не задали питання про захмарні тарифи та моє відношення до них», – розказав Антон Яценко.

Нардеп повідомив, що вкрай негативно ставиться до підняття цін на житлово-комунальні послуги, бо розуміє, що людям важко оплачувати такі суми.

«Але, на жаль, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, знов затвердила зростання тарифів і ціни на них вже піднялись з 2 серпня. Разом з колегами по групі вже внесли відповідний проект Постанови і вимагаємо провести аудит обгрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги якнайшвидше. В свою чергу, як депутат, який знаходиться в опозиції до нинішньої влади, я обіцяю, що і надалі продовжуватиму боротьбу із захмарними тарифами, які необґрунтовано нав`язують населенню», – додав Антон Яценко.

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.