Батальйон “Черкаси” дочекався черги на ротацію

Опубліковано: 11.08.2016

70b0d1defa6af0e7406c67782b2e7051_L

Війна на Сході для 14 окремого мотопіхотного батальйону «Черкаси» закінчилася. У рамках ротації Міністерство оборони вивело батальйон у повному складі, а також його техніку та озброєння. Таким чином батальйон «Черкаси» передислокований у Бердичів Житомирської області. А у п’ятницю 5 серпня батальйон у повному складі проїздом побував на Черкащині. Ешелон з особовим складом, технікою та озброєнням на 15 хвилин зупинився на станції ім. Шевченка у Смілі. Повідомляє сайт Вечірні Черкаси.

За словами обласного військового комісара Євгена Курбетабатальйон «Черкаси» у повному складі виведений на ротацію й зараз підпорядкований військовій частині, що дислокується у Бердичеві Житомирської області. Він виходить із зони АТО із гідністю, підрозділом, що отримав значний бойовий досвід й перебуває на хорошому рахунку в оперативного командування.

— У Бердичеві особовий склад прийме посади, передасть техніку. Військовослужбовцям дадуть відпочити. Найближчим часом у зону АТО батальйон не повернеться. Втім, це залежить від складності обстановки на Сході країни. У будь-якому випадку протягом найближчих кількох місяців триватиме доукомплектування і відновлення боєздатності батальйону, — повідомив Євген Курбет.

Обласний військовий комісар каже, що 10 офіцерів, які свого часу проходили службу в батальйоні, нині служать на різних посадах у військових комісаріатах області. Чотири з них — військові комісари, зокрема, майор Петров у Кам’янці, підполковник Тіхонов — у Шполі, полковник Радченко — у Чорнобаї та майор Кас’яненко —у Христинівці.

Майже за два роки свого існування батальйон «Черкаси» вдруге відправився на ротацію. Вперше він був виведений із зони АТО у січі 2015 року. Проте незабаром батальйон повернувся на свої позиції у Волновасі Донецької області.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.