Гороскоп на 11 сепрня

Опубліковано: 11.08.2016

115021-30f8b-42174089-m750x740-uab5c1

Овен

Перша половина дня результативна для ведення переговорів із новими партнерами. Тобі варто змінити звичну стратегію поведінки, щоб отримати результат. У другій половині дня можуть виникнути складності в роботі техніки. Спробуй зробити аналіз минулих помилок, щоб не припускатися їх надалі. Вечір найкраще присвятити творчому заняттю, яке тебе заспокоює.

Телець

Перша половина дня підходить для роботи з документами і складання звітів. Постарайся не припускатися помилок і бути дуже уважною. У другій половині дня можуть виникнути розбіжності з колегами. Тобі потрібно відстоювати свої ідеї і добиватися справедливості. Увечері спробуй відключити телефон і усамітнитися в приємному місці.

Близнюки

Перша половина дня буде результативною для відновлення старих ділових контактів. Ти зможеш отримати підтримку однодумців, що поліпшить твої фінансові результати. У другій половині дня спробуй відмовитися від зустрічі з конкурентами. Потрібно порадитися з більш досвідченим фахівцем, щоб уникнути втрат. Увечері тобі потрібно приділити увагу вирішенню господарських питань і зробити закупівлі.

Рак

Сьогодні тобі варто більше уваги приділити своєму зовнішньому вигляду та макіяжу. Зустріч із партнерами буде сприятливою для подальших перспектив. У другій половині дня не варто звертати уваги на критику з боку недоброзичливців. Потрібно приділити більше уваги роботі з аналізу статистики. Увечері спробуй утриматися від дальніх поїздок за кермом автомобіля.

Лев

Цей день варто присвятити навчанню і освоєнню нових професійних навичок. Ти отримаєш цікавий досвід від спілкування з неординарною особою. У другій половині дня потрібно подбати про наведення порядку на робочому місці. Тобі варто утриматися від критики колег і не втручатися в суперечки. Увечері пройдися по магазинах, щоб купити те, що подобається.

Діва

Цей день варто присвятити проведенню аналізу та плануванню. Керівник запропонує вигідні умови і додаткові повноваження. У другій половині дня спробуй відволіктися від звичних проблем і зайнятися творчими ідеями. Ти зможеш реалізувати свій план за підтримки нових партнерів. Увечері спробуй ухилитися від зустрічі з родичами, які тебе дратують.

Терези

Цей день варто провести в оточенні однодумців і тих людей, на яких ти можеш покластися. Намагайся не звертати уваги на критику з боку керівництва. У другій половині дня спробуй утриматися від підписання довгострокових контрактів. Тобі потрібно намагатися реалізувати намічений план зі своїми партнерами. Вечір краще провести з коханою людиною і сходити в кінотеатр.

Скорпіон

Сьогодні на тебе чекає зустріч із цікавою особою, яка вплине на твій світогляд. Постарайся освоїти отриману інформацію, щоб використати її собі на благо. У другій половині дня партнери запропонують більш вигідні умови для подальшої співпраці. Додаткове інвестування в твій проект дозволить збільшити прибуток. Увечері варто зустрітися з однодумцями, щоб обговорити можливі перспективи.

Стрілець

У першій половині дня можуть виникнути додаткові перешкоди, що порушить твій план. Спробуй відпустити ситуацію і зайнятися роботою з документами. У другій половині дня твої партнери можуть виставити додаткові вимоги до договору. Оціни всі плюси і мінуси співпраці, щоб прийняти вірне рішення. Увечері конфлікт із подругою може тебе засмутити.

Козеріг

Цей день буде результативним для впровадження нових ідей. Тебе підтримає керівник і надасть додаткові кошти на розвиток. У другій половині дня можуть виникнути складнощі в роботі з документацією через твою неуважність. Спробуй звернутися за порадою до свого наставника, щоб вирішити складне питання. Увечері тобі варто зустрітися з подругами і вирушити по магазинах.

Водолій

Вранці твій настрій може зіпсувати сімейний конфлікт. Намагайся відмовитися від переговорів із новими партнерами і збери більше інформації. У другій половині дня тобі варто звернути увагу на отриману інформацію і дзвінки. Не варто відкидати пропозицію конкурентів, вона може принести вигоду. Увечері зустріч із друзями буде насиченою і допоможе зняти напругу.

Риби

У першій половині дня старайся не суперечити керівникові. Потрібно виправити свої помилки, щоб не виникло фінансових проблем. У другій половині дня тобі доведеться відстоювати свої ідеї перед колективом. Намагайся не реагувати на образи і критику недоброзичливців. Увечері варто приділити увагу вирішенню домашніх побутових питань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.