Зростають молоді патріоти. Фото-звіт про дитячий козацько-християнський оздоровчий табір «Казавчин»

Опубліковано: 11.08.2016

Нещодавно закінчив свою роботу  дитячий  козацько-християнський оздоровчий табір  «Казавчин»,  організований Уманським кошем ім..І.Гонти ЧКТ УК (отаман ген.-хорунжий УК В. Сивак).Про це повідомив Прес-центр  «Уманського козацтва» ЧКТ УК.

Vqd8D96UGSk

Для  керівництва табором-куренем  було призначено кращих   козаків: Банара В. – крайового суддю, депутата Христинівської райради, Свірського Г.- булавного УК, Руденка Н.І- підхорунжого УК, Хлівного М. та Полякова О.- ройових УК.

mSpcNACt9Lo

 

l9ANi5Q14o8

Діти, віком 12-14 років з Уманського, Христинівського, Маньківського, Гайворонівського районів), мали змогу протягом 2-х тижнів безкоштовно пройти вишкіл та оздоровлення  в наметовому таборі на березі річки Південний Буг.  Місце таборування обрано не випадково, адже Казавчин  історично тісно пов’язаний з постаттю непереможного українського воїна-козака, кошового отамана Івана Сірка.

LgyVDQHOgqs

Крім загальної фізичної, стройової  підготовки  із величезним захопленням юнаки займалися хортингом (самозахист), стрільбою з пістолетів та пневматичних гвинтівок,  орієнтуванням на місцевості (керівники Кирилюк Л. та Гонта О.), вивчали Гімн України та похідні пісні (керівники тріо «Гонта»- Семенчук В, Волошин П., Купчик В.), змагалися з козацького багатоборства та армреслінгу (керівник Черній А.), вивчали автомат АКС та РПГ (керівник Руденко Н.), тренувались керувати човном (керівник Ковбасюк С.).   Для дітей Організовувались походи  вздовж мальовничого Бугу.

OcXslLmTyGU

 

JA2ecutzg70

 

1YV7XIExkXk

Важливою складовою вишколу було ознайомлення з історією нашої землі (керівник Франченко Л), основами християнської моралі (керівник о. Володимир). Окремі козачата вперше в житті навчилися хреститися та вивчили молитву «Отче наш». За  час перебування в таборі  для козачат була організована екскурсія до  єдиного у світі  музею ракетних військ стратегічного призначення.

lDbs88Mnip0

Iy4XiuVEPRw

 

GOJjQjx4ttI

Найбільш спритні  згідно Наказу Кошового отамана  отримали нагороди:

В  змаганні по стрільбі  –

1-ше місце   Жовтюк  Михайло, с.Паланка Уманського р-ну

2-ге місце    Бондар Ярослав, с. Полянецьке Уманського р-ну

3-тє місце   Мелющенко Іван, м.Умань

 

OC46DeyL3KU

В   змаганні по розбиранню та збиранню автомата АКС

1-ше місце    Коцюба  Андрій, с. Полянецьке Уманського р-ну

2-ге місце Адаменко Руслан, с. Молодецьке Маньківського р-ну

3-тє місце  Литвинюк  Максим, с. Городниця Уманського р-ну

 

FjU0EkwSSuo

В змаганнях  з армреслінгу

1-ше місце     Мелющенко  Іван, м. Умань

2-ге  місце Карпенко Микола, с.Молодецьке Маньківського р-ну

3-тє місце Бондар  Ярослав, с. Полянецьке Уманського р-ну

За   проявлені організаційні здібності  нагороджено   помічників ройових отаманів: старшого джуру Однороженка Романа, с.Родниківка Уманського р-ну, та старшого джуру Плюту  Петра, с. Кузьмина Гребля Христинівського р-ну.

По завершенню таборування  юнаки в новеньких одностроях, в урочистій обстановці під прапорами України , Українського козацтва та м. Умані  склали клятву-присягу, були висвячені священником УПЦ КП о. Олегом   та отримали Реєстрові грамоти  козацьких джур.

 

PEH86MG-KCE

Гості святкового дійства були вражені: з яким натхненням молоді козачата виконували військові вправи,  «Отче наш», Гімн України, козацькі пісні, за що  Крайовий отаман м. Кропивницька (Кіровоград)  В.Шарий подарував дітям історичну та духовну літературу. Табір «Казавчин» –   специфічний  військово-спортивний, наметовий, вишкіл суворий, але юнаки і батьки  залишились дуже задоволені і дякували козакам за його організацію.

Ми переконались, які прекрасні  наші діти  і як багато  при бажанні за короткий проміжок часу можна вкласти в їхні душі любові до України і нашої Церкви.

XomulgM1xxI

Вдячні за допомогу, яку для оздоровлення дітей надали: Гордій  М.В., Чекаленко , Усик С.О., Мацаца М.М., Платмір Г.В., Рубаненко В.А., Карачун П.В., Войченко С.М.,Шилюк В.П. та головний спеціаліст районної служби у справах дітей  Папакіна Л.Л.

 

     

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.