Христинівський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області попереджає!

Опубліковано: 12.08.2016

uvaga

Скоро вся країна буде відзначати річницю Незалежності України, але про безпеку забувати не потрібно ніколи, тому пропонуємо кілька порад, як убезпечити себе у разі виникнення пожежі чи загрози техногенного характеру.

Шановні громадяни, незабаром відбудеться святкування 25-ї річниці Незалежності України. В цей святковий день люди масово збираються на відпочинок, щоб відзначити цю подію. В такі святкові дні,нажаль, часто трапляються пожежі та надзвичайні ситуації. Христинівський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області вкотре нагадує, правила поведінки під час святкування Незалежності України.

Опинившись у місці проведення масового культурно-видовищного або спортивного заходу, не прагнете потрапити в найбільш щільне скупчення людей на обмеженому просторі. Пам’ятайте, ніяке видовище не компенсує можливі незручності, травми, здавлювання у натовпі.
Якщо вам доведеться зіткнутися з тіснотою проходів у місці проведення масового видовища, порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, правильною дією при цьому буде – залишити цей захід.
Заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місця передбачуваного скупчення людей. При цьому не залишайте без уваги паркани, сходи, двори, вікна, запасні виходи і маршрути.
Що робити, якщо ви опинилися в рухомому натовпі при виході з концерту чи стадіону?
У першу чергу, необхідно дотримуватися загальної швидкості потоку руху, не штовхатися, не напирати на що йдуть попереду. Поштовхи позаду і збоку потрібно стримувати зігнутими в ліктях і притиснутими до тіла руками.
Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію негайно повідомляйте про це в службу порятунку за номером 101.Бережіть себе та своїх близьких.

Христинівський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.