Гороскоп на 15 серпня

Опубліковано: 15.08.2016

115021-788ec-42174090-m750x740-ufd8c2

 

Овен

Цей день ефективний для колективної роботи і участі в масових заходах. Ти мусиш відповідально поставитися до підготовки вимог до партнерів. У другій половині дня старайся ухилитися від суперечок і конфліктів. Тобі доведеться боротися за справедливість, щоб відтіснити опонентів. Увечері прогуляйся з подругами і зроби приємні покупки.

Телець

Сьогодні потрібно утриматися від прийняття однозначних рішень. Спірне питання з колегами не буде вирішене на твою користь. У другій половині дня тобі доведеться відмовитися від наміченої зустрічі. Потрібно детально розібрати план співробітництва з новими партнерами. Увечері твої плани може порушити несподіваний візит родичів.

Близнюки

Цей день ефективний для вирішення фінансових питань. Колеги посприяють просуванню твоїх ідей. У другій половині дня розмова з керівником може тебе сильно спантеличити. Потрібно діяти рішуче, щоб не виникло проблем. Увечері тобі варто подбати про вирішення сімейних питань.

Рак

У першій половині дня тобі доведеться з’ясовувати стосунки з начальством. Відстоюй свої ідеї і використовуй у діалозі реальну статистику. У другій половині дня ти отримаєш вигідну пропозицію від нових партнерів. Намагайся не звертати уваги на дрібні перешкоди. Вечір краще провести в затишному кафе з коханою людиною.

Лев

Сьогодні ти зможеш вирішити кілька складних питань. Використовуй допомогу своїх однодумців, щоб поліпшити результат. У другій половині дня спробуй утриматися від критики оточуючих. Ти можеш спровокувати конфлікт, який призведе до втрат. Вечір варто присвятити покупкам для дому та вирішенню господарських питань.

Діва

У першій половині дня тобі потрібно зайнятися вирішенням організаційних питань. Не варто розраховувати на допомогу з боку колег, доведеться все вирішувати самостійно. У другій половині дня тобі доведеться зайнятися монотонною роботою, яка тебе втомить. Намагайся не перевтомлюватися і вирішувати всі питання планомірно. Увечері ти зустрінеш старого друга, який допоможе вирішити фінансове питання.

Терези

Перша половина дня буде результативною для ведення переговорів з новими партнерами. Тобі потрібно приділити увагу отриманій інформації та дзвінкам. У другій половині дня спробуй поговорити з керівником про підвищення зарплати. Від твоєї наполегливості залежить остаточний результат. Увечері варто приділити час перегляду свого гардероба.

Скорпіон

Цей день буде результативним для впровадження нових ідей, методик і технологій. Тобі варто звернутися за порадою до свого наставника. У другій половині дня нові партнери запропонують альтернативне джерело доходу. Не бійся ризикувати, у тебе все вийде. Увечері зустріч із партнерами дозволить поліпшити твоє матеріальне становище.

Стрілець

Вранці тобі варто подбати про свою зовнішність і макіяж. Зустріч з цікавою особою вплине на твій світогляд. У другій половині дня старайся обговорити свої ідеї з однодумцями. Тобі треба вчитися працювати в команді, щоб уникнути додаткових розтрат. Увечері можуть виникнути складнощі у стосунках із партнером на грунті ревнощів.

Козеріг

Сьогодні на тебе чекає важлива зустріч, до якої потрібно підготуватися. Намагайся уникати непорозумінь із керівництвом і відразу з’ясовувати всі вимоги. У другій половині дня тобі варто приділити увагу аналізу своєї минулої статистики. Ти зможеш знайти ключ до успіху завдяки випадковому збігу обставин. Увечері спробуй розслабитися за допомогою духовних практик.

Водолій

Сьогодні ти отримаєш важливу інформацію від партнерів. Не варто поспішати у прийнятті важливих рішень. У другій половині дня можуть виникнути складнощі під час переговорів. Тобі потрібно піти на фінансові поступки, щоб зберегти ділові стосунки. Увечері спробуй зібрати друзів на пікнік, щоб відволіктися від проблем.

Риби

Перша половина дня ефективна для обговорення нових планів із колегами. Тобі потрібно звернутися за порадою до керівника, щоб не виникло проблем. У другій половині дня твої конкуренти можуть спровокувати конфлікт. Намагайся не проявляти агресії і не конфліктувати. Увечері тобі потрібно приділити увагу догляду за своїм тілом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.