Гороскоп на 16 серпня

Опубліковано: 16.08.2016

115021-31f9c-42174097-m750x740-u45eab

Овен

Перша половина дня буде не спокійною і метушливою. Тобі доведеться виконати роботу за інших, щоб надолужити згаяне. Гасло сьогоднішнього дня – смиренність і старанна праця. У другій половині дня на тебе чекає приємна розмова з керівництвом. Тобі довірять важливу інформацію, яка допоможе подолати труднощі і випередити конкурентів.

Телець

День сприятливий для виконання рутинної роботи. Зберися з силами, щоб зробити те, що довго відкладала. Твоя ретельність і сумлінність у веденні справ принесуть високі результати. У другій половині дня тобі варто звернути увагу на роботу конкурентів. Взявши на озброєння успішну стратегію, ти отримаєш швидкий прибуток. Опрацювання дня для тебе – витримка і педантичність.

Близнюки

Тобі доведеться активно відстоювати свою позицію серед колег. Ніхто не хоче виконувати роботу швидко, тому тебе не підтримають. Новаторські ідеї варто відкласти до найкращих часів. Твоє становище хитке – ти знаходиш більше ворогів, ніж друзів. Опрацювання дня для тебе – уміння мовчати і залишити боротьбу за справедливість Вищим Силам.

Рак

У першій половині дня ти отримаєш важливу інформацію про своїх опонентів. Намагайся вжити всіх необхідних заходів обережності. Ти здатна впоратися з будь-якими перешкодами, якщо припиниш сумніватися у своїх силах. У другій половині дня тебе підтримає надійна особа і допоможе вирішити фінансові питання. Опрацювання дня – боротьба зі страхами і сумнівами.

Лев

Вранці у тебе може виникнути конфлікт, який відволікатиме твою увагу від важливих справ. Вгамуй свої емоції, інакше не впораєшся з поставленими завданнями. Роботу з важливими документами краще відкласти. У другій половині дня не варто ігнорувати допомогу колег. Опрацювання дня для тебе – контроль над емоціями і почуттями.

Діва

У першій половині дня можливі непередбачені витрати. Пам’ятай, чим більше ти витрачаєш, тим більше отримуєш. Твої зусилля і старанна праця допоможуть впоратися із нерозв’язною ситуацією. У другій половині дня колеги публічно визнають твою правоту і досягнення. Опрацювання дня для тебе – позбутися відчаю і страху перед невідомим.

Терези

Сьогодні тобі доведеться докласти всіх зусиль, щоб привернути оточуючих на свій бік. Не варто сприймати серйозно критику недоброзичливців і заздрісників. Рухайся за наміченим планом, не зважаючи ні на кого. У другій половині дня ти отримаєш підтримку від особи, яка цінує твої професійні навички. Опрацювання дня для тебе – дотримуватися свого шляху і долати будь-які перешкоди.

Скорпіон

У першій половині дня ти отримаєш пропозицію про відновлення співпраці зі старими партнерами. Наразі сила на твоєму боці, скористайся слабкістю суперника. Не варто спиратися на досвід минулого, дій спонтанно, довірившись внутрішньому голосу. У другій половині дня ти отримаєш більшу матеріальну винагороду, ніж розраховувала. Опрацювання дня для тебе – уміння користуватися збігом обставин на благо собі.

Стрілець

Сьогодні тобі доведеться боротися з проблемами, які виникли через твою лінь. Не варто брехати і викручуватися, краще відразу почати роботу з усунення недоліків. Не поспішай, роби свою роботу ґрунтовно, щоб не довелося виправляти помилки. У другій половині дня на тебе чекає гарний результат від нових партнерів. Опрацювання дня – вміння визнавати помилки і йти вперед.

Козеріг

Сьогодні на тебе чекає напружена робота, результати якої принесуть тобі високий прибуток. Не варто мислити занадто глобально, живи тут і тепер. У другій половині дня тобі варто зайнятися роботою з документами і наведенням порядку. Будь уважна до всієї отриманої інформації. До тебе спонтанно прийде осяяння, яке принесе неймовірні результати. Опрацювання дня – не зупинятися і йти до вершини успіху.

Водолій

Перша половина дня принесе багато несподіваних ситуацій, які можуть порушити твої плани. Не варто розраховувати на обіцяну допомогу колег. Тобі доведеться всю складну роботу виконати самостійно. Це урок, щоб ти не брала на себе більше, ніж можеш виконати. У другій половині дня тобі вдасться надолужити згаяне завдяки пораді керівника.

Риби

Намагайся сьогодні не вступати в конфліктні ситуації, великої втрати репутації. Твої колеги провокують тебе на прийняття неправильного рішення, не піддавайся тиску. У другій половині дня твої партнери запропонують можливість отримати додатковий прибуток. Ризиковані угоди принесуть фінансовий результат лише один раз. Опрацювання дня – тримати себе в руках і придушити гнів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.