Начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА розповіла, чому в області погіршилась якість води

Опубліковано: 16.08.2016

images (3)

Незадовільна якість води у річках Черкащини спричинена забрудненими стічними водами підприємств. У минулому році таких підприємств було 18. Про це повідомляє «Прочерк». Під час наради у Черкаській ОДА виступила начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева.

– Найгірший стан води у річках Золотоніського та Кам’янського районів. Там питома вага проб з перевищенням гранично допустимих норм у 2,5 рази перевищує загальнообласний показник, – сказала Олена Звягінцева.

За словами посадовця, нині заплановані заходи з охорони водних ресурсів у 6 районах області. Але грошей в місцевих бюджетах на такі заходи немає.

Заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль наголосив, що фінансування з обласного бюджету на це буде виділено лише за умови розроблення проектно-кошторисної документації коштами місцевої влади.

– Якщо громаді потрібні кошти на втілення яких-небудь екологічних проектів, то вони повинні розробити бодай проектно-кошторисну документацію за рахунок місцевого бюджету. Проекти без бюджетно-кошторисної документації розглядатись не будуть, – зазначив Коваль.

Олена Звягінцева також додала, що результати аналізу свідчать про неефективне використання коштів, спрямованих на виконання природоохоронних заходів.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.