В Умані обговорювали проблеми незрячих людей

Опубліковано: 16.08.2016

361_mesyachnik-belaya-trost-st-300x200

11 серпня 2016 року відбулось засідання Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю фахівців і представників громадських організацій інвалідів. На засідання було розглянуто стан виконання в Умані Указу Президента України від 03.12.2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо прав людей з інвалідністю» та виконання міської програми «Безбар’єрна Умань», – інформує Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

На порядку денному засідання Комітету порушено ряд питань: забезпечення контролю дотримання забудовниками та об’єктами нагляду будівельних норм щодо створення безперешкодного середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями, пристосування міського пасажирського транспорту для перевезення осіб з інвалідністю, сприяння статутній діяльності громадських організацій інвалідів, організація громадських робіт щодо супроводу осіб з інвалідністю по зору, створення умов для навчання дітей з інвалідністю і інклюзивних класах, надання особам з інвалідністю необхідних реабілітаційних та соціальних послуг, забезпечення засобами реабілітації.

Голова Уманської ВТПО УТОС Олександр Нактініс зазначив, що оголошення зупинок  в уманських маршрутних автобусах ТОВ «Круїз – Авто» значно полегшує життя особливим громадянам.  Разом з тим, звернув увагу на несправність мовного пристрою на світлофорному об’єкті що на площі Соборності та непофарбовані турнікети навпроти виробничого приміщення ВТПО УТОС, що по вулиці Горького.

Члени Комітету висловили подяку керівнику ТОВ «Круїз – Авто» Віктору Бойко за забезпечення в автобусах ввіреного йому товариства доступності інвалідів по зору до інформації. Внесли пропозицію про створення в Умані Школи аудиторів доступності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.