Гороскоп на 17 серпня

Опубліковано: 17.08.2016

115021-74d8e-41739257-m750x740-u5d2a2

Овен

Перша половина дня підходить для обговорення фінансових питань. Спробуй залучити однодумців на свій бік. У другій половині дня не варто звертати уваги на критику з боку опонентів. Тобі треба відкрито поговорити з керівником та обговорити важливі питання. Увечері варто розслабитися в затишному кафе разом із коханою людиною.

Телець

У першій половині дня можуть виникнути складнощі в роботі цифрової техніки. Стеж за тим, щоб зберегти важливу інформацію. У другій половині дня твої партнери запропонують цікавий контракт. Використовуй можливість, щоб отримати швидкий прибуток. Увечері ти зможеш отримати гарний результат, якщо займешся процедурами омолодження шкіри.

Близнюки

Перша половина дня буде результативною для роботи з документами і складання звітів. Намагайся не втручатися в конфліктні ситуації й уникати суперечок. У другій половині дня тобі варто обговорити рішення фінансового питання з керівником. Спробуй уникнути помилок, які можуть привести до втрат. Увечері твій обранець може образитися через відсутність уваги.

Рак

Цей день буде результативним для ведення переговорів з іноземними партнерами. Будь відкритою і достовірно освітлюй факти. У другій половині дня тобі варто подбати про наведення порядку на робочому столі. Намагайся не звертати уваги на дрібні перешкоди з боку недоброзичливців. Вечір найкраще присвятити придбанню корисні для дому речей.

Лев

Сьогодні тобі доведеться боротися за справедливість. Конкуренти можуть спровокувати конфлікт, який призведе до фінансових втрат. У другій половині дня тобі варто звернути увагу на роботу з важливими документами. Старайся сконцентрувати свою увагу на вирішенні важливого питання і не відволікатися на дрібниці. Увечері спілкування з родичами може тебе сильно засмутити.

Діва

Перша половина дня буде результативною для вирішення організаційних питань та ведення переговорів. Тобі потрібно проявити наполегливість у розмові з керівником, щоб уникнути складнощів. У другій половині дня можуть виникнути розбіжності з партнерами, спробуй піти на поступки. Порада старого друга дозволить вирішити складну проблему. Увечері тобі потрібно відмовитися від важких фізичних навантажень.

Терези

Сьогодні ти зможеш вирішити складне питання завдяки підтримці колег. Не варто звертати уваги на критику з боку недоброзичливців. У другій половині дня партнери потребуватимуть від тебе додаткової документації. Намагайся зробити свою роботу відповідально і не допускати помилок. Увечері тобі потрібно побути на самоті, щоб переосмислити свої вчинки.

Скорпіон

Цей день варто присвятити вивченню нових методик у роботі. Тобі потрібно звернути увагу на успішні кроки більш досвідчених фахівців. У другій половині дня спробуй утриматися від підписання довгострокових документів. На тебе чекає вдала зустріч з особою, яка профінансує твої ідеї. Увечері бесіда з партнерами може затягнутися, тому нічого не плануй.

Стрілець

Вранці варто більше уваги приділити своєму гардеробу і зачісці. Від твоєї чарівності залежатиме результат важливих переговорів. У другій половині дня старайся не втручатися в чужі суперечки. Тобі потрібно підготувати всі необхідні документи і звіти для керівника. Увечері доведеться приділити час вирішенню проблем дальніх родичів.

Козеріг

У першій половині дня тобі варто зайнятися роботою з документацією. Не варто звертати уваги на дрібні недоліки, зосередься на важливій меті. У другій половині дня зустріч із впливовою особою допоможе вирішенню складного питання. Тобі потрібно проявити наполегливість у діалозі, щоб отримати бажаний результат. Увечері не варто вирушати в галасливі місця, проведи час із сім’єю.

Водолій

Цей день буде результативним для проведення конференцій і публічних виступів. Ти познайомишся з цікавими людьми, які допоможуть реалізувати твої плани. У другій половині дня спробуй уникнути сварки з опонентами. Тобі потрібно зосередитися на вирішенні важливого питання і не відволікатися на дрібниці. Вечір найкраще присвятити приготуванню смачної страви, щоб порадувати партнера.

Риби

Сьогодні тобі варто зайнятися вирішенням питань, пов’язаних із пошуком фінансування. Старі партнери нададуть підтримку і допоможуть у твоїх починаннях. У другій половині дня будь уважна при підписанні договорів. Вивчай всі умови і деталі, перш ніж прийняти рішення. Вечір варто присвятити своєму здоров’ю і корисним процедурам.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.