У ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КУЗЬМИ “СКРЯБІНА” ЙОГО ДРУЗІ ЗГАДАЛИ, ЯКИМ МУЗИКАНТ БУВ ЗА ЖИТТЯ

Опубліковано: 17.08.2016

Мама артиста написала про нього книгу спогадів. Сьогодні лідеру гурту “Скрябін” Кузьмі (Андрію Кузьменку) виповнилося б 48 років. Напередодні дня народження Кузьми Руслан Сенічкін побував в гостях у мами артиста Ольги Михайлівни, йдеться у “Сніданку з 1+1”. До дня народження знаменитого сина Ольга Михайлівна випустила книгу спогадів про нього. Сенічкін зробив кілька світлин з львівського будинку Андрія, де він часто приймав гостей. Нині тут батьки Ольга Михайлівна та Віктор Кузьмич виготовляють янголів із глини.

Кузьма Скрябін Сенічкін

Кожну фігурку вони підписують назвою пісні сина, та продають у своїй крамниці у Львові. Мама Кузьми згадує, що він народився в обід у Самборі у спекотний день “Я його завжди вітала між першою і другою годиною. Можливо у нього робота була така – шумна, скажемо так. Тому день народження був досить спокійним таким. Ми пекли торт – ну щось там сіли, відмітили. Найближчі, тільки свої. Навіть не ззивали – хто прийшов, той і був”, – розповіла мама музиканта. Кузьма Скрябін Сенічкін

Часто від’їжджав кудись із родиною та кількома друзями. Одним із найкращих друзів Кузьми був музикант Андрій Підлужний. Він знав Скрябіна ще з 1993 року. “Він був незграбний. На той час він був дуже мовчазний чоловік. Він практично не говорив, він не міг там склеїти два слова”, – згадав про Кузьму Підлужний. Читайте також: Могилевська ледь стримуючи сльози згадала, як Кузьма не відвернувся від неї Але Скрябін завжди невпинно працював над собою. “Це був такий вічний двигун. Він вранці вставав щоб не було і працював. А ввечері писав план як ми будемо розвиватися. Таке враження було, що він постійно боїться чогось не встигнути зробити”, – додав Підлужний. Марія Бурмака вперше познайомилась із Кузьмою 25 років тому. Тоді він ще був мало кому відомий. Читайте також: Рік без Кузьми. Найяскравіші спогади друзів про музиканта “Андрій “кіл” – він себе так називав. У нього була така зачіска, такі вуха. Кілька разів у цей день були на концертах. Він у потязі просто їздив на роликах”, – згадала Бурмака. Багато таких зворушливих спогадів увійшло в книгу “Група “Скрябін та друзі по сцені” “Це я її уже спеціально писала, але там більше написано чужими людьми, хто з ним був на сцені. Друзі по сцені – це є інші друзі, ніж друзі по житті. Тобто, друзів по життю я уже не чіпала. Це ті, хто по сцені з ним був – Ірина Білик, Наталка Могилевська… Багато-багато людей, які в якийсь момент були разом з ним”, – розповіла Ольга Михайлівна. Друзі артиста написали про тисячі кілометрів, які вони проїхали Україною. У книзі багато фото Кузьми з різних періодів життя. Читайте також: In memoriam. Кузьма Скрябін Нагадаємо, що життя Андрія Кузьменка обірвала ДТП. Кузьма загинув у аварії 2 лютого 2015 року, коли повертався з концерту. Музикант був за кермом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.