Велопробіг на підтримку незрячих дістався до Умані

Опубліковано: 17.08.2016

157-424x283

 

Всеукраїнський велопробіг дістався до Умані. 16 днів понад тисячу кілометрів люди з вадами зору та велосипедисти зі стажем долають разом. А все заради того, щоб довести, що жодна вада не вирок, якщо є кому спільно з тобою крутити педалі, інформує Вечірня Умань.

Колона рухається зі Львову до Одеси, шлях її пролягає через Умань. Понад 30 подорожуючих на двох колесах подолали вже близько тисячі кілометрів. Разом із ними крутять педалі ті, хто має вади зору. Дехто їде на велосипеді в тандемі, а  хлопці з Харкова, що не повністю втратили зір, вирішили долати маршрут самостійно.

«Велозаїзд «Бачу, можу, допоможу» відкрив для мене нові можливості. Минулого року я вперше в житті на велосипеді подолала понад 100 кілометрів, коли їхала з Черкас на Умань. Під впливом минулорічних вражень не втрималась і цьогоріч вирішила проїхати повний маршрут – від Львову до Одеси. Не все легко дається, іноді відстаю від колони та командний дух, який зародився у нас ще в перший день заїзду, спонукає їхати далі», – ділиться враженнями дівчина з особливими потребами Світлана Кочернюк.

«Хоч Умань зустріла нас дощем та посмішками зігріли містяни, які приєднались до нас ще на в’їзді в місто. Сподіваємось, цього разу нам вдасться проїхатись найцікавішими туристичними стежками Умані, адже тут є на що подивитись», – розповідає співорганізатор велозаїзду Вікторія Лучка.

Уманські велосипедисти не змогли проігнорувати появу особливих гостей.

«Я долучився до велозаїзду, щоб морально підтримати тих, для кого вада зору не стала вироком.  І попри все вони на рівних долають маршрут разом з іншими велосипедистами», – розповідає уманчанин Костянтин  Жбанко.

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.