Гороскоп на 18 серпня

Опубліковано: 18.08.2016

115021-11178-41739264-m750x740-uaf18a

 

Овен

Перша половина дня підходить для спілкування з колегами та вирішення складних фінансових питань. Тобі варто звернути увагу на поведінку конкурентів і зробити відповідні висновки. У другій половині дня спробуй змінити звичну поведінку і бути більш м’якою і поступливою. Від зустрічі з опонентами варто утриматися. Увечері спробуй відмовитися від вживання міцних напоїв і важкої їжі.

Телець

Сьогодні тобі доведеться активно боротися з недоброзичливцями. Конфлікт всередині колективу може призвести до фінансових втрат. У другій половині дня варто звернути увагу на роботу з документацією. Ти знайдеш недоліки, які перешкоджали у справах. Не варто приймати важливих рішень, потрібно порадитися з особою, якій довіряєш. Увечері на тебе чекає важлива зустріч зі старим другом.

Близнюки

Сьогодні постарайся не втручатися в конфліктні ситуації. Твоя дратівливість може спричинити конфлікт із керівником. У другій половині дня можуть виникнути перешкоди у вирішенні фінансових питань. Звернися за підтримкою до партнерів, щоб вирішити проблему. Увечері тобі варто розслабитися в розважальному закладі.

Рак

Перша половина дня буде результативною для спілкування з новими партнерами. Будь поблажливою до недоліків оточуючих людей. У другій половині дня можуть виникнути складнощі при подачі документів у різні інстанції. Тобі потрібно бути наполегливою і планомірно досягати поставленої мети. Вечір варто провести в оточенні осіб, які тобі приємні.

Лев

Сьогодні варто подбати про розширення ділових контактів. Прислухайся до мудрих порад керівника, щоб уникнути втрат. У другій половині дня ти отримаєш важливу інформацію від старих партнерів. Намагайся не звертати уваги на проблеми, які створюють конкуренти. Вечір краще присвятити відвідуванню перукаря, щоб змінити свою зовнішність.

Діва

У першій половині дня старайся утриматися від участі в публічних виступах. Колеги можуть вороже поставитися до твоїх нових ідей. У другій половині дня можуть виникнути розбіжності з партнерами. Тобі вдасться врегулювати ситуацію, якщо ти проявиш поблажливість і стриманість почуттів. Увечері варто вирушити в клуб із друзями, щоб повеселитися.

Терези

Перша половина дня підходить для освоєння нових знань та навчання в команді. Намагайся зібрати навколо себе однодумців, щоб легше було впоратися з поставленими завданнями. У другій половині дня можуть виникнути складнощі в роботі з документами. Керівник потребуватиме звітів і може виявити твої недоліки в роботі. Увечері нічого не плануй, доведеться завершити всі справи в офісі.

Скорпіон

Сьогодні ти отримаєш вигідну пропозицію від впливової особи. Сміливо можеш озвучувати свої фінансові вимоги, на тебе чекає успіх. У другій половині дня партнери попросять про особисту послугу. Не варто йти на поступки і вирішувати чужі проблеми, піклуйся в першу чергу про себе. Увечері зустрінься з подругою, яку давно не бачила.

Стрілець

Цей день буде ефективним для вирішення питань, пов’язаних із нерухомістю. Допомога старого друга дозволить вирішити складну проблему. У другій половині дня тобі потрібно відволіктися від суєти і сконцентрувати увагу на плануванні. Керівник схвалить нові ідеї і надасть фінансову підтримку. Вечір найкраще присвятити родині і коханій людині.

Козеріг

Сьогодні на тебе чекає важливий і вирішальний день. Складні переговори з партнерами дозволять отримати стабільний прибуток і довгострокове співробітництво. Тобі потрібно бути наполегливою і продемонструвати всі свої професійні заслуги. У другій половині дня керівник допоможе вирішити складну ситуацію. Старайся скористатися вдалим моментом, щоб поговорити про підвищення.

Водолій

Перша половина дня буде результативною для вирішення юридичних питань. Тобі потрібно звернутися за порадою до досвідченого фахівця, щоб уникнути втрат. У другій половині дня можуть виникнути складнощі, які спровокують конкуренти. Не варто поспішати і приймати серйозних рішень. Увечері партнери допоможуть розібратися з усіма проблемами і нададуть допомогу.

Риби

Цей день варто присвятити роботі з планування та обговорити нові ідеї з керівником. Не варто звертати увагу на заздрісників і недоброзичливців, ти на вірному шляху. У другій половині дня старайся навести порядок у документах, щоб не дратувати керівництво. Тобі потрібно сконцентрувати свої зусилля на просуванні своїх планів. Увечері розслабся в приємній обстановці разом із коханою людиною.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.