Уманчанка Наталя Золотухіна поділилася враженнями про участь в Олімпійських іграх

Опубліковано: 18.08.2016

wTx74G2SgSI

Учасниця ХХХІ Олімпійський ігор, уманчанка Наталія Золотухіна виклала в соцмережі пост про свої враження від участі в міжнародних змаганнях та подякувала за підтримку своїм близьким.

– Дякую всім моїм друзям, хто щиро вболівав та підтримував мене на Олімпійських іграх. Я отримала дуже багато щирих вітань та найкращих побажань від друзів та навіть незнайомих мені людей. А після мого невдалого виступу прийшла неменша кількість запитань та недорозумінь. Тому хочу відповісти з перших вуст, як то кажуть. Так! На жаль, мені не вдалося підійти до цих змагань у своїй найкращій формі і показати високий результат. За 2 місяці до того я отримала дуже серйозну травму спини, але сподівалася, що встигну відновитися та повернутись у гарну форму.

Тому я вирішила боротися до кінця і виступати на Олімпійських іграх. Я мала надію до останнього, що в мене вийде. Адже у спорті ми змагаємося не тільки з суперниками, а насамперед самі з собою: зі своїми страхами, з безліччю травм, з болем, хворобами, з невпевненістю, негативними емоціями та навіть з невтішними прогнозами лікарів! І навіть коли тобі говорять: “це нереально і ти не зможеш”, а ти всупереч здоровому глузду знаходиш сили повірити в краще і йти вперед до своєї мрії. Незважаючи на біль і страхи. Ти віриш, що ти все подолаєш. І ти це робиш. І ти вже Переможець.Навіть якщо не на п’єдесталі. Ти боровся до кінця. Ти спробував. І ти не програв. Бо Це твоє життя. Твоя мрія. Твоє Все! Твій Спорт!

P.S. 31-ші Олімпійські Ігри, мені 31 рік і я посіла 31 місце – вірю такий магічний збіг чисел принесе мені успіх у майбутньому. Дякую моїй сім’ї і особливо мамі, без підтримки якої я б не подолала і частину своїх життєвих перешкод.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.