Гороскоп на 19 серпня

Опубліковано: 19.08.2016

115021-e22d0-40417022-m750x740-uabe6e

 

Овен

Перша половина дня підходить для обговорення з керівництвом своїх планів. Тобі потрібно утриматися від критичних висловлювань і проявити стриманість у розмові. У другій половині дня можна починати впровадження нових ідей і планів. Тобі доведеться робити все самостійно, бо колеги відмовляться від надання допомоги. Увечері варто поводитися стримано з партнером і не провокувати ревні почуття.

Телець

Сьогодні тобі доведеться відмовитися від наміченого плану. Керівник розкритикує твої думки і нові проекти. У другій половині дня підготуйся ґрунтовно до зустрічі з партнерами. Тобі доведеться переконувати співрозмовника і аргументувати прибутковість співпраці. Увечері варто розвіятися з друзями та відвідати світський розважальний захід.

Близнюки

Сьогодні можуть виникнути складнощі, які спровокують конкуренти. Постарайся стримувати свій гнів і бути послідовною і раціональною. У другій половині дня можуть виникнути проблеми в роботі з новими партнерами. Тобі потрібно порадитися з керівництвом, щоб зберегти міцні ділові зв’язки. Вечір найкраще присвятити творчому заняттю, яке тебе заспокоює.

Рак

Перша половина дня буде результативною для впровадження нових ідей і технологій у робочий процес. Керівник підтримає твої починання і виділить додаткове фінансування. У другій половині дня стеж за своїми цінними речами та документами, щоб ніде їх не забути. Старі партнери запропонують альтернативний заробіток, сміливо можеш погоджуватися. Вечір краще провести у вузькому сімейному колі.

Лев

Перша половина дня підходить для реалізації нових творчих проектів. Тобі потрібно звернути увагу на свої сильні сторони і продемонструвати їх колегам. У другій половині дня старайся уникати конфліктів із керівництвом. Займися монотонною роботою, щоб не залишати рутинних справ. Увечері спробуй розслабитися за допомогою масажу та аромотерапії.

Діва

Вранці на тебе чекає приємна зустріч з особою, яку ти давно хотіла побачити. Заряд твоєї бадьорості і гарного настрою дозволить досягти потрібного рішення від керівництва. У другій половині дня поговори з партнерами про можливість збільшення прибутку і розширення. Ти отримаєш додаткове інвестування завдяки пораді подруги. Увечері прогуляйся по місту з подругами і обговори свої досягнення.

Терези

Перша половина дня підходить для переговорів із новими партнерами. Тобі доведеться піти на поступки, щоб укласти угоду. У другій половині дня можуть виникнути розбіжності з керівництвом, що сильно тебе розсердить. Вчися спокійно сприймати критику і виправляти помилки. Увечері тобі потрібно розслабитися і відволіктися від усіх домашніх турбот.

Скорпіон

Сьогодні тобі потрібно приділити більше часу своїй зовнішності і зачісці. Твоя чарівність і невимушеність допоможуть привернути до себе впливову особу. У другій половині дня ти зможеш реалізувати намічений план завдяки сприянню нового союзника. Відразу обговори всі фінансові питання, щоб збільшити свій прибуток. Увечері розмова з партнерами може затягнутися і перерости в дружню площину взаємодії.

Стрілець

Сьогодні буде конфліктний день, який може викликати депресивний настрій. Спробуй ухилитися від бесіди з керівником, щоб уникнути сварки. У другій половині дня активізуються твої недоброзичливці і заздрісники. Доведеться активно боротися за справедливість, щоб здобути перемогу. Увечері твій обранець може образитися через ревні почуття.

Козеріг

Сьогодні ти зможеш укласти вигідну угоду завдяки пораді старого друга. Намагайся не звертати уваги на дрібні перешкоди і слідувати наміченим планом. У другій половині дня спробуй використовувати свої старі ділові зв’язки, щоб вирішити фінансове питання. Ти зможеш отримати додаткове фінансування завдяки нестандартному підходу до вирішення питання.

Водолій

Цей день буде насичений провокаціями і неприємними конфліктами. У твоєму оточенні багато заздрісників, настав час із ними боротися. У другій половині дня спробуй звернутися за порадою до керівника, щоб уникнути складнощів у майбутньому. Тобі варто прислухатися до своєї інтуїції, щоб прийняти вірне рішення. Увечері візит гостей може сильно тебе обтяжити і привести до великих фінансових розтрат.

Риби

Перша половина дня підходить для роботи з командою і навчання нових співробітників. Настав час ділитися своїми знаннями і створювати свою команду. У другій половині дня на тебе чекає важлива зустріч із людиною з минулого. Старайся відразу перейти до обговорення своїх цілей, щоб отримати результат. Вечір потрібно присвятити своїй коханій людині і приготувати смачну вечерю.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.