У Черкаській області побільшало п’яних водіїв

Опубліковано: 19.08.2016

В серпні вступили в силу зміни до законодавства, згідно з якими зріс штраф за керування транспортним засобом у нетверезому стані до 10 тис. грн. Проте заступник начальника відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області, полковник Олег Єргаков, повідомляє, що такі високі штрафи не лякають черкаських горе-водіїв.

У Черкаській області побільшало п'яних водіїв

– З початку цього місяця почали діяти зміни до законодавства, які збільшують відповідальність за керування транспортним засобом у нетверезому стані. Раніше був передбачений штраф розміром 3 400 грн або позбавлення прав на керування транспортним засобом. Зараз передбачено штраф 10 тис грн. з обов’язковим позбавленням прав на керування. Ми порахували кількість водіїв, які нетверезими їздили за кермом у минулому році і за аналогічний період у цьому році вже після прийняття змін до законодавства. Кількість нетверезих водіїв в області збільшилась на 20% і це не дивлячись на штраф у 10 тис. грн. Це казус, – наголосив Олег Єргаков.

Також поліцейський нагадав про відповідальність за інші види порушень:

– Правилами дорожнього руху передбачено використання ременів безпеки, використання дитячих крісел і заборона використання мобільних телефонів під час руху транспорту. За не використання під час руху ременів безпеки кодексом про адміністративні правопорушення передбачено штраф 51 гривня, за використання мобільних телефонів – 425 гривень. 425 грн – це не маленька сума, – розповів Єргаков.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.