Україна отримала 11 нагород в Ріо

Опубліковано: 21.08.2016

rio_2016_logo_650x410

Українець Павло Тимощенко став срібним призером Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро у змаганнях з сучасного п’ятиборства. Результат нашого спортсмена – 1472 очка. Ще один українець – Андрій Федечко –  став 26-м (1393). “Золото” у росіянина Олександра Лєсуна (з олімпійським рекордом), “бронза” – у мексиканця Ісмаеля Усканга.

Для України це третя медаль за олімпійський день та одинадцята на Іграх. 20 серпня каноїнсти виграли бронзу у заїзді на 1000м, такої ж проби нагороду взяла грація Ганна Різатдінова в особистому багатоборстві. Раніше гімнаст Олег Верняєв виграв першу золоту медаль для України на Іграх, а також виграв срібну медаль у багатоборстві. Друге “золото” виграв каноїст Юрій Чебан. Ще “срібло” вибороли стрілець Сергій Куліш, жіноча команда з фехтування на шаблях і борець Жан Беленюк. “Бронза” – у шаблістки Ольги Харлан та стрибуна у висоту Богдана Бондаренка.  Про це повідомляє ТСН.