Антон Яценко: Землю у Талалаївці мають отримати виключно жителі цього села

Опубліковано: 22.08.2016

Народний депутат України Антон Яценко обурений ситуацією, яка склалась у селі Талалаївка, де місцевий феодал-депутат Черкаської обласної ради займається розкраданням земель.

Нагадаємо, у вересні цього року у СТОВ “Обрій”, власником якого є депутат облради Олег Баштан, припиняється договір оренди 204 гектарів землі. Так, за законом, ця земля або має бути здана в оренду на аукціоні або ж може бути розпайована.

«Глибоко переконаний, що ця земля має бути розпайована виключно серед мешканців села Талалаївка – працівників соціальної сфери, воїнів АТО і чорнобильців та афганців, які мають отримати по 2 гектари, а інші мешканці – порівну. Натомість Олег Баштан вважає, що землю треба розпайувати таким чином, щоб її отримали переважно АТОвці, які не мешкають в селі Талалаївка, і виключно працівники СТОВ “Обрій», які знаходяться у прямій залежності від Олега Баштана», – обурився Антон Яценко.

Напрдеп переконаний, що феодал будує схеми навмисне, щоб, фактично, захопити землю. Як повідомляє Антон Яценко, вона одразу буде здана в оренду Олегу Баштану на 20 і більше років, інакше фермер просто звільнить з роботи працівників СТОВ “Обрій”, яких вже данво тримає у страху. В свою чергу АТОвці отримають за це приблизно 700 – 800 доларів США одноразово.

«Баштан продовжує розповідати казки про те, що СТОВ “Обрій” закриється і люди втратять роботу. Це – брехня, бо нічого не заважає Олегу Баштану орендувати землю у всіх мешканців села Талалаївка, але по справедливій ціні, а не за копійки, як він хоче», – переконаний Антон Яценко.

Як народний депутат, Яценко пообіцяв докласти зусиль, щоб землю отримали абсолютно всі мешканці села Талалаївка, а не лише працівники СТОВ ” Обрій”,  яке належить депутату-феодалу Баштану.

«Впевнений, що правда – одна і жити треба по справедливості, тому спільно з людьми продовжуватиму боротись», – додав Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.