Гороскоп на 23 серпня

Опубліковано: 23.08.2016

115021-b9a12-41739252-m750x740-u44b2b

Овен

У першій половині дня можуть виникнути додаткові перешкоди, які порушать твої плани. Спробуй утриматися від розриву стосунків із партнерами, які тебе підвели. У другій половині дня намагайся відволіктися від монотонної роботи. Тобі потрібно зайнятися творчістю, щоб реалізувати приховані таланти. Наприкінці дня керівник дасть тобі важливе доручення.

Телець

Сьогодні варто утриматися від різких суджень і критики. У твоєму оточенні багато недоброзичливців, які намагатимуться збити з істинного шляху. У другій половині дня розмову з партнерами краще відкласти. Тобі потрібно зібрати більше інформації і сумлінно підготуватися до важливих переговорів. Наприкінці дня можуть виникнути складнощі в роботі електроприладів.

Близнюки

Першу половину дня варто присвятити аналізу статистики. Розберися в документації і наведи порядок на робочому столі. У другій половині дня можуть виникнути розбіжності з новими партнерами. Тобі не варто йти на поступки, постарайся переконати опонентів у своїй правоті. Увечері ти отримаєш важливу інформацію від старого друга.

Рак

Сьогодні на тебе чекає успіх у реалізації нових проектів. Намагайся не звертати уваги на критику з боку недоброзичливців. У другій половині дня керівник відзначить твої заслуги перед колективом. Ти отримаєш додаткові повноваження і фінансування для реалізації нових ідей. Наприкінці дня потрібно розслабитися і вирушити в комфортне кафе або ресторан.

Лев

Сьогодні на тебе чекає складний і конфліктний день. Намагайся стримувати свої емоції та утриматися від критики колег. У другій половині дня можуть виникнути непередбачені обставини, які порушать твої плани. Не варто звертатися до керівництва з проханнями, на тебе чекає відмова. Наприкінці дня розмова з колегами може сильно тебе розчарувати.

Діва

Цей день ефективний для роботи з інформацією. Постарайся зробити багато дзвінків, щоб знайти нові зв’язки. У другій половині дня ти зможеш досягти від керівника потрібного рішення. Недоброзичливці в твоєму оточенні будуть переможені. Увечері старайся не втручатися в сімейні конфлікти родичів, це може зіпсувати твій настрій.

Терези

Сьогодні тобі доведеться вступити в активну боротьбу з конкурентами. Не варто розголошувати інформацію про фінанси стороннім особам. У другій половині дня старайся уникати розбіжностей із партнерами. Спробуй використовувати свою чарівність, щоб уникнути конфлікту. Увечері твій обранець зробить приємний подарунок, який тебе здивує.

Скорпіон

У першій половині дня на тебе чекає важлива розмова з впливовою особою. Намагайся використовувати свій дар переконань, щоб укласти угоду. У другій половині дня спробуй утриматися від спілкування з людьми, які тебе дратують. Треба відволіктися від суєти, щоб прийняти вірне рішення. Увечері ти отримаєш вигідну пропозицію від конкурентів.

Стрілець

Перша половина дня ефективна для роботи з новими партнерами і налагодження ділових зв’язків. Твої професійні знання оцінить керівник. Використовуй ситуацію, щоб поговорити про підвищення. У другій половині дня спробуй ухилитися від зустрічі з неприємною для тебе особою. Сконцентруйся на побудові довгострокових планів і роботі з союзниками.

Козеріг

Сьогодні ти зможеш отримати те, до чого давно прагнула. Новий діловий союз принесе великий прибуток і стабільність. У другій половині дня спробуй змінити звичну стратегію поведінки на переговорах. Тобі потрібно проявити наполегливість, щоб поліпшити свої результати. Увечері подбай про благоустрій оселі.

Водолій

Перша половина дня ефективна для освоєння нових знань і удосконалення методики в роботі. Тобі потрібно звернутися за порадою до більш досвідчених фахівців. У другій половині дня спробуй поговорити з керівництвом і обговорити свої ідеї. Не варто розраховувати на допомогу колег, доведеться самостійно боротися за результат. Вечір найкраще присвятити догляду за шкірою обличчя.

Риби

Перша половина дня буде результативною для роботи зі звітами та документацією. Ти зможеш усунути недоліки завдяки пораді колеги. У другій половині дня спробуй розібратися в своїх помилках, щоб вирішити фінансові проблеми. На тебе чекає важлива зустріч з особою, яка надасть підтримку. Увечері можуть виникнути складнощі в роботі з побутовою технікою.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.