Розважальна програма до Дня незалежності в Умані

Опубліковано: 23.08.2016

На День незалежності уманчан розважатимуть учасники «Х-фактору» та «Голосу країни». 24 серпня о 17.30  площа  Соборності перетвориться у  фестивальний майданчик:  на одній сцені виступлять кращі музичні колективи міста: тріо «Гонта», «Bagiroff Band»,  «Vermona State» та зірки, що запалюють усю Україну: фіналістка Голосу країни Іванка Червінська та акустичний проект з Києва Gypsy Lyre. Повідомляє “Вечірня Умань”.

Розважальна програма до Дня незалежності в Умані

«Її голос покликаний закохувати слухача в українську пісню, – ділиться враженнями Оксана Бардецка-Фурса уманчанка, що відвідала виступ Іванки Червінської під час літнього фестивалю, який проходив у місті, – знову чекаю її виступу  в Умані.»

Розважальна програма до Дня незалежності в Умані

День незалежності в Умані пройде як національне свято, тому все місто буде танцювати під етнічні мотиви української пісні, запальний рок-н-рол, та акустичну джазову музику.

«Це свято незалежності кожного з нас! Адже, лиш відносно не давно, українці стали усвідомлювати  ціну червоно-чорної вишиванки, рідної пісні, а найголовніше  – своєї свободи.  Національний дух відродився – втримати його справа наших рук. Саме тому, до Дня незалежності, ми підготували дві україномовні пісні, як презентуємо під час концерту.» –  розповідає Расім Багіров, фронтмен  гурту «Bagiroff Band».

Розважальна програма до Дня незалежності в Умані

Розваги та смаколики для гостей

Під час концерту, уманчани зможуть почастувати себе смачними стравами, приготовленими на вогні, а активна малеча досхочу настрибатись на батутах і  покататись на каруселях

За активність та спритність на вас чекають подарунки

У святковий день, уманчани не залишаться без подарунків, на учасників і переможців конкурсів та вікторин, що проходитимуть під час концерту, чекають цінні призи від офіційного партнера, компанії  «Стандарт будівельний».

«Концерт  до Дня незалежності, стане гарним прикладом співпраці місцевої влади, підприємців, та небайдужих уманчан,  адже всі вони закладають фундамент фестивальної Умані. Впевнений, що  з таким потенціалом у нашого міста  велике майбутнє,» –  розповідає Роман Остропольський, представник партнерів всята, студії «Fest Production».

Погодинна програма концерту

17.30 – Vermona State

18.00 – Народний театр

18.15 – Bagiroff Band

18.35 – Марія Балан

19.00 –  G-Art

19.30 – Тріо «Гонта»

20.00 – GypsyLyre

20.40 – Іванка Червінська

Ведучі: Артур Гуртовенко, Юлія Колісник

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.