Житель Умані потрапив до п’ятірки найкращих каратистів світу

Опубліковано: 24.08.2016

karate

З 4 по 16 серпня з робочим візитом у Токіо перебував представник ГО “Черкаська обласна федерація кіокушинкай карате” – сенсей Ігор Солошенко, – інформує 04744 з посиланням на Зроблено в Умані.

6-7 серпня спортсмен був учасником міжнародного турніру із кіокушинкай карате “Karate Dream Festival 2016 International Championship” у двох розділах “куміте” вік 40 – 44 роки, вагова категорія понад 70 кг, а також у “ката”, вікова група понад 35 років. У “розділі ката” йому вдалося посісти 5 місце. У розділі “куміте” перший бій виграв, другий – програв.

Після участі в змаганнях уманчанин сенсей Ігор Солошенко тиждень присвятив тренуванням у Додзьо Куніхіро Судзукі, колишнього чемпіона Світу з кіокушинкай карате, та одного з найкращих майстрів у Японії. За сім днів тренувань Ігор освоїв нові навички і здобув нові знання.

– Такі тренування з японцями дуже корисні, оскільки черпаєш знання із першоджерела, – зазначив сенсей Солошенко.

За теплий прийом, допомогу в організації поїздки до Японії на міжнародний турнір Рада Черкаської федерації кіокушинкай карате виносить щиру подяку президенту всесвітньої організації Шихану Кенджі Мідорі, секретарю WKO Хіроші Тонака та керівнику семінару Куніхіро Судзукі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.