Уманці прибирали від сміття своє рідне місто

Опубліковано: 25.08.2016

ybEi5s66lMg

В суботу 20 серпня, за підтримки Уманської міської Адміністрації, силами членів Відокремленого підрозділу Громадської Організації «Всеукраїнський екологічний контроль» Уманська міська організація, у мікрорайоні Нова Умань, було проведено перше сімейне Свято Чистоти. Про це з’явилася інформація у групі “Підслухано в Умані” соцмережі Вконтанті.
“У даному святі взяли участь більше 100 людей різного віку, що дало змогу зібрати понад 300 мішків сміття. В лісопарковій смузі де проводився захід було зібрані не тільки сміття яке залишають відпочивальники, але й Тверді Побутові Відходи від осель, що знаходяться поруч. Гірко зазначити, що серед зібраного сміття не малий зміст займали медичні шприци, що засвідчує перебування в цій місцевості наркотичнозалежної молоді. ”
Крім небайдужих громадян та численних спонсорів, до організації й проведення робочих моментів також долучилися Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області та Відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради.

Організатори сподіваються, що таке ставлення до природи і відповідальний підхід до створення та збереження належних умов для відпочинку стане прикладом і для інших громадян, що не приймали участь у масштабному прибиранні.

 

KJdRPCq442U

iUUtQGrCXbA

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.