Гороскоп на 26 серпня

Опубліковано: 26.08.2016

115021-76f51-41739259-m750x740-uc2277

 

Овен

У першій половині дня тобі буде складно знайти спільну мову з партнерами. Не варто проявляти упертість, інакше багато чого втратиш. У другій половині дня можуть виникнути розбіжності з керівництвом. Тобі потрібно прислухатися до порад оточуючих, щоб уникнути проблем. Увечері тобі варто подбати про свою зовнішність.

Телець

У першій половині дня спробуй утриматися від конфліктів. Тобі потрібно зосередити свою увагу на плануванні та підготовці до важливої зустрічі. У другій половині дня постарайся усунути всі недоліки у своїй діяльності. Потрібно продемонструвати керівництву своє відповідальне ставлення до роботи. Увечері тобі найкраще зустрітися з подругою і побалакати.

Близнюки

Сьогодні в тебе буде складний і емоційно насичений день. Тобі потрібно остерігатися участі в авантюрних угодах, існує великий ризик втрат. У другій половині дня можуть виникнути складнощі у вирішенні фінансових питань. Тобі потрібно звернутися за порадою до близької подруги, щоб вирішити ситуацію. Увечері не варто обтяжувати себе клопотами по господарству, просто переглянь телевізор.

Рак

Вранці може виникнути конфлікт із родичами, який виведе тебе з рівноваги. Тобі потрібно звернути увагу на плани керівника. Настав час поговорити про перспективу свого кар’єрного зростання. У другій половині дня колеги відмовляться виконувати свої обіцянки. Ти зіткнешся з непередбаченими труднощами, які доведеться вирішувати самостійно.

Лев

У першій половині дня конфлікт із керівництвом може привести до фінансових втрат. Тобі потрібно стримувати свої емоції, щоб не створювати проблем у колективі. У другій половині дня не варто звертати уваги на критику з боку недоброзичливців. Тобі потрібно сконцентрувати свою увагу на роботі з планування. Союз з однодумцями принесе гарні результати.

Діва

У першій половині дня можуть виникнути розбіжності з партнерами. Потрібно звернути увагу на вирішення фінансових питань. У другій половині дня старайся не звертати уваги на суперечки в колективі. Тобі доведеться зібрати команду однодумців, щоб поліпшити свої результати. Наприкінці дня варто затриматися на роботі і завершити свої справи.

Терези

У першій половині дня твої партнери попросять внести зміну в договір. Старайся відразу звернутися за допомогою до більш досвідченого фахівця. У другій половині дня можуть виникнути проблеми в роботі з бюрократичними інстанціями. Увечері не варто відвідувати гучні заходи, проведи час із сім’єю.

Скорпіон

Сьогодні на тебе чекає вдалий день і прийняття важливого рішення. Постарайся не звертати уваги на дрібні збої в намічених планах. У другій половині дня тобі варто вплинути на хід важливих переговорів за допомогою своєї чарівності. Нові партнери допоможуть реалізувати твої творчі ідеї та плани. Увечері прогуляйся з друзями по парку або вирушай на концерт.

Стрілець

У першій половині дня утримайся від критики колег, щоб не спровокувати конфлікти. Тобі потрібно поводитися стримано, щоб зберегти спокій. У другій половині дня партнери можуть потребувати звітів про виконану роботу. Постався до документації серйозно, щоб не припуститися помилок. Увечері тобі найкраще усамітнитися і провести духовні практики.

Козеріг

Сьогодні на тебе чекають важливі переговори з цікавими партнерами. Не бійся приймати кардинальних рішень, це піде тобі на користь. У другій половині дня варто звернути увагу на плани конкурентів. Союз з опонентами буде для тебе вигідним і перспективним. Наприкінці дня доведеться виконати багато рутинної роботи.

Водолій

Сьогодні ти зможеш вирішити кілька важливих питань завдяки сприянню керівництва. Рішучість і сміливість дозволять досягти потрібного результату. У другій половині дня будь уважною при підписанні документів. Тобі варто порадитися з колегами, перш ніж прийняти рішення. Увечері можуть виникнути складнощі в роботі побутової техніки.

Риби

У першій половині дня старайся остерігатися конфліктів із колегами. На тебе чекає напружений діалог із новими партнерами. Не варто йти на поступки, відстоюй свої фінансові інтереси. У другій половині дня тобі доведеться виконати важливе доручення керівника. Не потрібно обговорювати фінансові питання з незнайомими особами. Увечері зроби профілактику респіраторних захворювань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.