В Умані відмовилися проводити повторну експертизу тіла чоловіка, вбитого поліціянтами

Опубліковано: 27.08.2016

policiya

 

Експерти Уманського міжрайонного бюро судово-медичних експертиз відмовляються проводити повторну експертизу тіла убитого 24 серпня в Кривому Озері Олександра Цукермана. Про це повідомляє сайт “Новинам-N”.

В Уманське бюро СМЕ тіло убитого було доставлено 25 серпня вдень. Спершу працівники установи не хотіли приймати тіло, стверджуючи, що у родини убитого немає необхідних на те документів. А вже після тривалих консультацій з вищим керівництвом аж до Києва, тіло все ж прийняли, експертизу призначили на 26 серпня.

Одночасно дружина загиблого, його батько, мати і старший брат поїхали в Київ до Генеральної прокуратури вимагати проведення експертизи вже в столичних спеціалізованих центрах.

26 серпня вдень родичам подзвонили з Уманського бюро СМЕ і повідомили, що вони можуть забирати тіло. Тільки експертизи ніхто не проводив і причини смерті чоловіка встановлено не було. В даний час тіло знаходиться в морзі Уманської бюро СМЕ.

Для довідки

В ніч на 24 серпня, в райцентрі Криве Озеро на Миколаївщині був убитий 31-річний місцевий житель Олександр Цукерман. У вбивстві підозрюють шістьох співробітників місцевого відділу поліції. При висновку судово-медичної експертизи, проведеної Миколаївським обласним бюро судово-медичних експертиз, йдеться, що чоловік помер від вогнепальних поранень.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.