Антон Яценко про поліцейських Школенка і Мельника: «Скоро дємбєль»

Опубліковано: 29.08.2016

Народний депутат України Антон Яценко на своїй публічній сторінці у соціальній мережі  Facebook  повідомив, що нарешті отримав офіційну відповідь на свої звернення від виконуючого обов’язки начальника Нацполіції Вадима Трояна.

Нагадаємо, нардеп вже більше року воює з перевертнями у погонах,  нинішніми виконуючими обов’язки начальниками Уманського та Христинівського Відділення поліції – Віталієм Школенком та Олександром Мельником відповідно.

«Ці два так званих «правоохоронці», кришують наркоторгівлю, покривають злочинців та займаються корупцією. Школенко і Мельник давно стали героями багатьох журналістських розслідувань, у тому числі і на каналі «1+1» . Нарешті я отримав офіційну відповідь на своє звернення, в якій Вадим Троян зазначив, що ці два «дружка» не пройшли атестацію і саме тому їх розжалували із начальників – у виконуючих обов’язки»», – розказав Антон Яценко.

Повідомляємо, що наразі, ураховуючи низькі результати протидії злочинності, а також порушення службової дисципліни працівниками Уманського ВП та його структурних відділень поліції, спеціальною комісією з числа працівників центрального органу управління Нацполіції, впродовж серпня 2016 року здійснюється перевірка стану службової діяльності цих відділень. За результатами цієї перевірки буде прийнято рішення щодо доцільності перебування Віталія Школенка і Олександра Мельника на займаних посадах.

«Впевнений, що найближчим часом ми закриємо це питання остаточно не виключаю можливості, що ці «дєятєлі» будуть звільнені за статтею, через порушення кримінальних справ проти них», – вважає Антон Яценко.

Нардеп зауважив, що радий, бо його старання – не марні, і заявив про свої сподівання, що найближчим часом Умань, Христинівка та прилеглі райони будуть очищені від перевертнів у погонах. А як наслідок, зменшиться злочинність, в тому числі і торгівля наркотиками.

«Так привселюдно осоромившись, в Японії  людина сама собі зробила б харакірі, а в дореволюційній Російській Імперії громадянин би застрілився, якщо б сплили подібні факти його біографії. Тому, пропоную Школенку і Мельнику, якщо їх щось не влаштовує, подати на мене у суд. І також мені дуже цікаво, чим ці два «чесні поліціянти» та їх такі ж «чесні» деякі підлеглі будуть займатись, коли їх з соромом виженуть із правоохоронних органів?», – додав Антон Яценко у своєму Facebook .

Отображается файл "скан 001.jpg"

Отображается файл "скан 002.jpg"

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.