Держекоінспекція закликає громадян до винищення кущів амброзії

Опубліковано: 29.08.2016

ffa9d9df08a1

Кінець літа-початок осені – один із найтяжчих періодів для алергіків та людей, що страждають від хвороб серцево-судинної системи, адже саме зараз розпочинається активна фаза цвітіння амброзії, пилок якої є шкідливим не лише для людей, а й для тварин. Державна екологічна інспекція в Черкаській області закликає всіх до боротьби з рослиною, аби завадити розвитку небезпечних хвороб від її впливу на організм.

“Враховуючи велику шкоду амброзії полинолистої для сільського господарства і здоров’я людей, боротьба із нею є найважливішим завданням для усіх землекористувачів.

Посилаючись на вимоги статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 35 Закону України «Про охорону земель», Державна екологічна інспекція у Черкаській області надіслала листи головам райдержадміністрацій та міським головам з проханням:

провести обстеження підконтрольних земель;

вжити заходи щодо ліквідації амброзії полинолистої і бур?янів-алергенів;

посилити контроль за станом санітарного благополуччя населення.

Державна екологічна інспекція у Черкаській області продовжує контролювати стан дотримання вимог природоохоронного законодавства органами місцевого самоврядування на Черкащині.” – йдеться у повідомленні на сайті.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.