На Черкащині від нападу шершнів помер лісник

Опубліковано: 31.08.2016

Трагедія сталася 30 серпня у Смілянському районі. У селі Балаклея, через численні укуси шершнів загинув 31 річний чоловік, який приїхав працювати до Смілянського району з Городища. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook речник надальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Чоловік у складі бригади лісорубів працював на лісоповалі в одному з лісництв. Трагедія сталася під час планової вирубки, коли бригада повалила дерево, в дуплі якого знаходилося гніздо шершнів.

Шершні одразу атакували усіх присутніх на ділянці людей, проте потерпілий опинився найближче до розореного гнізда шершнів, тому найбільша кількість розлючених комах атакувала саме його. Чоловік намагався втекти, проте отримавши упродовж кількох хвилин кілька десятків укусів в область голови та шиї знепритомнів та впав.

Укуси шершнів виявилися настільки масованими та отруйними, що 31 річний чоловік помер у автомобілі по дорозі до амбулаторії найближчого села Балаклея, куди його привезли колеги.

Фельдшер сільської амбулаторії, куди було доставлено потерпілого чоловіка, нічим не змогла допомогти і лише констатувала смерть чоловіка.

На Черкащині від нападу шершнів помер лісник

“З огляду на цю трагедію, хочу звернутися до жителів області бути уважними та обережними при проведенні кромельних робіт, зборі ягід та фруктів а також під час сезону “солодких” закаток. Ці та інші комахи літають там, де в повітрі велика концентрація цукру. Однак зіткнутися з цими комахами можна де завгодно, адже вони мешкають в лісах, в дерев’яних спорудах, бджолиних вуликах та дуплах дерев. Шершні особливо агресивні наприкінці літа та восени, оскільки заготівля та збереження зібраного меду, основа подальшого виживання усього рою”, – застерігає Костянтин Проценко.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.