В Умані виправдали ґвалтівника сироти

Опубліковано: 31.08.2016

завантаження (19)

Три роки боротьби за справедливість всупереч постійному страху за власне життя закінчилися відчаєм для дівчини Анастасії з Черкащини (ім’я змінено з міркувань безпеки, – vikka.ua). Після страшного випадку її зґвалтування нападника виправдав суд. Зараз той вільно розгулює на свободі та ще й сміє погрожувати дівчині, пише ВІККА

Прикра подія з Анастасією, у якої з рідні залишилася лише сестра, сталася у селі Шарин, що на Уманщині, в ніч з 13 на 14 грудня 2013 року. 26-річний педофіл зґвалтував дівчину, яка тоді ще була школяркою, навчалася в одинадцятому класі. Молодь в одній компанії святкувала Андріївські вечорниці у місцевому барі. Зловмисник вчинив напад на дівчину, коли вона верталася додому. Сестра потерпілої почала шукати справедливості у правоохоронців. 10 днів слідчі не звертали уваги на злочин, доки за справу не взявся адвокат.

“Працівники міліції не відразу затримали кривдника. Не вилучили одяг, на якому залишилась кров. На місці зґвалтування збереглися сліди взуття, а ґрунтову експертизу не провели. Розслідування могло дати поштовх до звільнення директора школи, в якій навчалась потерпіла. Тому її просили, щоб відмовилась від позову. На суді давали свідчення, що дівчина розпусно себе поводила, сама чіплялася до ґвалтівника. Однак, в неї на тілі були численні синці на стегнах, плечах, грудях. Одяг у крові. До цього потерпіла була незаймана,– розповів адвокат Леонід Дашицький.

Згодом суд визнав винним нападника та призначив йому позбавлення волі на строк 5 років. Однак покарання звинувачуваному вдалося уникнути: апеляційний суд виправдав його, скасувавши вирок.

Тепер нападник вийшов на волю та почав систематично погрожувати Анастасії розправою. Про неодноразові випадки погроз розповідає сестра постраждалої.

“На жаль, зґвалтування належить до категорії злочинів, які найлегше виправдати. Найчастіше апелюють до того, що статевий акт відбувся добровільно. Жінкам дуже важко себе захистити”, – наголосив Леонід Борисович.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.