Уманські боксери привезли низку нагород з турніру в Запорізькій області

Опубліковано: 01.09.2016

boksery

Три «золота» і три «бронзи» – такий результат виступів уманчан на престижних змаганнях під назвою«Азовець». Про це повідомляє Черкаський Спорт.

Завершилися змагання в с.м.т. Кирилівка, що в Запорізькій області, які проходили із 25 по 30 серпня. Турнір має свою історію і назву – «Азовець», адже проводиться 20 років поспіль і присвячується пам’яті майстра спорту СРСР Сердяєва В.Г.

У змаганнях приїхали поучаствувати більше 300 учасників з усіх куточків України, а також команда з республіки Білорусь. Умань не могла пропустити такі змагання і відрядила в Кирилівку 11 боксерів. На жаль, у перший день змагань програли боксери з БК «Вега», а саме: Мірошник Андрій, Філіпенко Владислав та Хлистун Денис. Із БК «Ринг» в перший день змагань програли Вовк Олексій та Щибря Андрій.

За підсумками п’ятиденних боїв переможцями престижного турніру з Умані стали Корнєєв Ігор (2006 р.н. – 30 кг), Сич Олександр (2007 р.н. – 27 кг) та Колісніченко Дмитро (2003 р.н. – 34 кг). А Кондратюк Михайло (2004 р.н. – 41,5 кг), Величко Кирило (1999 р.н. – 56 кг) та Смілянець Назар (1999 р.н. – 64 кг) посіли треті місця. Вітаємо боксерів з Умані з вдалим виступом на престижних змаганнях, а також з початком нового тренувального сезону.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.