«Хата на тата» по-черкаськи

Опубліковано: 02.09.2016

Директор місцевого навчально-виховного комплексу Головко Віктор Миколайович родом із села Ковалівка Черкаської області. Разом з дружиною працюють в одній школі та виховують трьох доньок.

Як коментує Віктор Миколайович, в дитинстві він був«розбійником»: прогулював заняття, трохи хуліганив, погано навчався. Доки не зустрів своє майбутнє кохання – відмінницю Тетяну. З шкільних років Таня допомагала в усьому своєму чоловікові. І навіть зараз шкільна вчителька пише директору промови, допомагає на педрадах, та ще й не забуває про своє величезне хазяйство та виховання трьох дівчат.

Учні та вчителі люблять і поважають Віктора Головка. Про свою власну родину Віктор Миколайович так не дбає, в рідну школу: приніс з дому фонтан, облаштував шкільне подвір’я, завжди йде на зустріч як вчителям, так і школярам. Дружина Віктора, Тетяна, вже стомилась від ледарства чоловіка та звернулась в програму каналу СТБ «Хата на тата». Тепер Віктору Головку прийдеться прожити тиждень прожити без дружини, підготувати своїх дівчат до нового навчального року, доглядати за хазяйством та заново пережити радість батьківства. Наскільки вдасться Віктору успішно виконати всі завдання, та чи зміниться його відношення до дочок та дружини, побачимо вже сьогодні о 20:00 на каналі СТБ.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.