КП “Уманьводоканал” звертається до мешканців міста

Опубліковано: 02.09.2016

uvaga

Шановні абоненти!

Мсто Умань отримує питну воду із водогону Біла Церква-Умань, що був зданий в експлуатацію у 1989 році. Водогін має загальну протяжність 136 км, прокладений в одну «нитку» (без резерву), термін технічної експлуатації його закінчився ще у 2014 році. Зношеність водогону 100 відсотків, це є основною причиною виникнення на ньому аварійних ситуацій.

Для водозабезпечення міста водогоном подається в середньому 9 тис. куб. м на добу, тобто водогін працює з низьким навантаженням, що збільшує термін перебування води в трубопроводі до 9-10 днів, а це впливає на якість води, особливо в період літньої спеки. Нині спостерігається підвищення органолептичних показників (колірність та каламутність) у воді, про що повідомляли раніше. Збільшення цих показників викликане підвищеним вмістом у воді мілкодисперсних часток, спричинене значним зростанням температури води у водоводі до 24 градусів.

Повідомляємо, що КП «Уманьводоканал» продовжує проведення всіх необхідних заходів щодо нормалізації показників води. Декілька разів на день на водогоні проводиться лабораторією контролю питної води КП «Уманьводоканал» відбір води та її лабораторне обстеження. В місцях виявлення значного перевищення норм води здійснюється її скид. В результаті промивки водоводу (скиду води), насосами, що підвищують тиск в магістральній трубі було зафіксовано низку поривів, які оперативно ліквідували. За останні дні скинуто 20 тис. куб. м води. Відповідні підрозділи КП «Уманьводоканал» працюють в посиленому режимі (12-15 год. на добу). Станом на сьогодні показники покращилися в п’ять разів. Прогнозуємо найближчими днями ситуацію стабілізувати і показники води привести у відповідність до норм.

Адміністрація КП «Уманьводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності і розраховує на розуміння.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.