Рюкзак – 20 000грн, футболка – 5 500грн. Як збирали до школи сина Президента

Опубліковано: 02.09.2016

Потрапити в vip-школу на офіційну частину стороннім дуже складно. Адміністрація в цьому році виставила воєнізовану охорону. У двір пускали тільки учнів та їхніх родичів. Після лінійки Михайло Порошенко з друзями спішно покинув навчальний заклад. Журналісти “Страна.ua” роздивились, що в руці у нього був золотистий iPhone 5, який зараз коштує близько 8000 грн. І це виявився, мабуть, найдешевший аксесуар Михайла. Тому що на вигляд звичайна чорна футболка з білим написом, в якій був Порошенко-молодший коштує 5500 гривень. Ця річ з базової колекції французького будинку моди Maison Margiela, дизайнери якого спеціалізуються на авангардному стилі.

Але найбільше вражає вартість рюкзака сина Президента. У хлопця шкіряна модель кольору “коньяк” відомого бренду МСМ, який зараз дуже популярний серед модників усього світу. Коштує такий 20 000 грн.

З великою ймовірністю Михайло незабаром поїде до Великобританії, де він паралельно здобуває освіту в Concord College. Так робили його старші сестри-двійнята Євгенія і Олександра Порошенко, які навчалися на дві країни, а в травні випустилися з Кловського ліцею. Однак, за інформацією “Країни”, до українських вишів доньки Порошенко так і не поступали.

Джерело: https://bdzhola.com

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.