Справа про ґвалтівника сироти набула нових подробиць

Опубліковано: 02.09.2016

завантаження (19)

Уманським міськрайонним судом Черкаської області закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням жителя Уманського району у зґвалтуванні. Про це повідомляє УНН-Центр за посиланням Прокуратури Черкаської області.

Під час досудового розслідування зібрано неспростовані докази вини зловмисника у скоєному злочині, які закріплено у ході проведення слідчих дій та доведено прокурором в суді під час судового слідства.

Таким чином, вироком суду останнього визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 152 КК України, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі (довідково: ч. 1 ст. 152 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років).

Однак, вирок Уманського міськрайонного суду оскаржено обвинуваченим, який просив суд апеляційної інстанції винести виправдувальний вирок у зв’язку з недоведеністю його вини, та прокуратурою – з підстав невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення внаслідок м’якості.

За наслідками розгляду апеляційних скарг учасників процесу ухвалою апеляційного суду Черкаської області вирок суду першої інстанції скасовано у зв’язку з низкою істотних порушень вимог кримінального процесу, допущених судом при розгляді справи, справу повернуто до Уманського міськрайонного суду на новий судовий розгляд.

На цей час судовий розгляд кримінального провадження триває та перебуває на контролі прокуратури.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.