Уманську суддю чекає відсторонення від посади

Опубліковано: 03.09.2016

844586

Вища кваліфікаційна комісія суддів України розгляне клопотання Генерального прокурора України про усунення і продовження терміну усунення з посади 10-х суддів у зв’язку із залученням їх до кримінальної відповідальності. Про це йдеться в порядку денному засідання ВККС на 7 вересня.

У “чорному списку” суддів, яких хочуть відсторонити від посад – суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Людмила Горячківська. 25 листопада 2014 року її разом із колегою-суддею Анатолієм Івановим затримали за вимагання коштів у вдови за прийняття “необхідного” судового рішення для отримання нею спадщини після смерті цивільного чоловіка. Судді вимагали солідну суму – 46 тисяч доларів. Про гучне затримання тоді заявив на всю країну радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Водночас у червні цього року Вища рада юстиції винесла подання про звільнення Анатолія Іванова з посади судді уманського суду, але не через кримінальне минуле “служителя Феміди”, а у зв’язку із закінченням строку його призначення на посаду ще 29 грудня 2014 року – через місяць після гучного затримання.

Тим часом обидва фігуранти справи про хабарництво досі числяться у списку суддів на офіційному сайті Уманського міськрайонного суду.

Уманську суддю чекає відсторонення від посади

 

Джерело: http://vikka.ua/

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.