Вийшла у світ книжка про педагогів-атовців із Черкащини

Опубліковано: 03.09.2016

Збірка коротеньких есе про 33-ох учасників АТО – учителів із Черкащини, живих і загиблих, побачила світ у черкаському видавництві Юлії Чабаненко. Про це пише “Прочерк”.

Книжка

Презентація видання «Шикувалися воїни світла», яке стало результатом спільних зусиль управління освіти і науки ОДА, обласного Інституту післядипломної освіти педпрацівників та Ліги старшокласників, відбулася  під час Серпневої педагогічної конференції у Черкасах.

Крім есе, до книжки ввійшли вірші та короткі прозові художні твори учнів шкіл Черкащини. Сама назва збірки «Шикувалися воїни світла» – останні слова із притчі учня Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаського району Олексія Лютого. Ця притча, яка називається «Ми є, були і будемо», завершує книжку.

Шикувалися

– Восени 2015 року Ліга старшокласників вирішила зібрати дані про учителів – учасників АТО: тих, хто повернулися до дому, тих, хто ще перебуває на фронті і тих, хто, на жаль, уже не повернуться до нас, – розповіла ректор обласного Інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна. – Цю інформацію було розміщено в Інтернеті на сторінці Ліги старшокласників. Згодом на цих сторінках стали з’являтися вірші, прозові твори. І тоді вчителі-педагоги вирішили, що це повинно мати іншу форму. І таким чином народилася ця книжка.

Наталія Миколаївна наголосила, що у книжці навколо портретів загиблих немає траурних рамок. «Вони повинні залишитися у нашій пам’яті переможцями», – пояснила вона.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.