Гороскоп на 5 вересня

Опубліковано: 04.09.2016

115021-26cd4-40417047-m750x740-ue7ed5

Овен

Сьогодні матимеш багато суєти і дрібних клопотів , які тебе відволікатимуть від головного. Тобі не варто розпилятися , вчися концентруватися на важливій меті. У другій половині дня намагайся не суперечити керівнику. Твоя стриманість і мудрість допоможуть уникнути конфлікту. Увечері почитай книгу і спробуй відволіктися від проблем.

Телець

Сьогодні тебе супроводжуватиме сприятливий збіг обставин. Якщо твій намічений план порушено, не варто панікувати. У тебе все вийде краще, ніж ти очікуєш. У другій половині дня всі підписані документи принесуть вигоду. Тобі слід навчитися довіряти своїй інтуїції. Увечері займися духовними практиками саморозвитку.

Близнюки

Цей день принесе багато змін, які тебе здивують. Серед твого оточення ти побачиш справжніх недоброзичливців. Пам’ятай, що справжні друзі пізнаються в біді. Збіг обставин допоможе тобі дізнатися, хто є хто. У другій половині дня приділи більше часу особистому життю.

Рак

Цей день буде вдалим для вкладень та інвестицій. Саме час розпочати власний бізнес. Тобі варто навчитися працювати в команді і залишити зайве занепокоєння. У другій половині дня будь уважна, спілкуючись із новими людьми. Твоя інтуїція підкаже, як поводитися в ситуації, що склалася.

Лев

Сьогодні тобі варто сконцентруватися на одному найважливішому завданні. Не витрачай час на непотрібні речі . Звернувшись по допомогу до колеги, тобі вдасться поліпшити свої результати. Вчися йти на компроміс, інакше на тебе чекають перешкоди в роботі. У другій половині дня на тебе чекають непередбачені розтрати.

Діва

Сьогодні на тебе чекає чудовий день для нових починань. Контакти з новими людьми принесуть тобі вигідні ділові зв’язки. У другій половині дня на тебе чекає несподіваний приємний сюрприз. Тобі варто відволіктися від своєї зайнятості і зняти напругу після роботи. Вирушай з друзями в цікаве місце і повеселися.

Терези

У першій половині дня на тебе чекають перешкоди і складнощі в справах. Тобі вдасться вирішити ситуацію завдяки нестандартному рішенню. Сьогодні авантюрні дії можуть принести гарний результат. У другій половині дня тобі варто уважно читати отримані документи. Намагайся не перевтомлюватися і раніше завершити свій робочий день.

Скорпіон

У першій половині дня твої результати перевершать очікувані. Обставини будуть на твоєму боці. Тобі вдасться отримати гроші від додаткового джерела доходу. У другій половині дня на тебе чекає зустріч із важливою особою. Твоя привабливість допоможе привернути співрозмовника і укласти вигідну фінансову угоду.

Стрілець

Сьогодні на тебе чекають фінансові складності. Тобі варто відмовитися від прийняття раптових рішень. Перед тим, як що-небудь зробити, порадься з більш досвідченим фахівцем. У другій половині дня тобі слід зайнятися наведенням порядку в робочій документації. Заверши усі важливі справи, інакше керівництво може виявити твої недоліки.

Козеріг

Цей день принесе гарні результати у пошуку роботи та нових ділових партнерів. Всі випадковості будуть закономірними. Зустріч із людиною з минулого відкриє тобі важливу інформацію. У другій половині дня ти зможеш отримати потрібне рішення від впливової особи . Вільний час варто присвятити побудові планів з досягнення цілей.

Водолій

Сьогодні на тебе чекає з’ясування стосунків із керівником. Твої робочі показники істотно знизилися, будь готова до критики. Намагайся стримувати емоції, інакше ти можеш підірвати свій авторитет. У другій половині дня постався уважно до документів. Тобі варто зняти стрес за допомогою духовних практик.

Риби

Вранці на тебе чекає несподівана зустріч із особою, яка прояснить ситуацію з минулого. Не варто хвилюватися і воскрешати в пам’яті болісні почуття. Займися активною діяльністю, щоб відволіктися від своїх роздумів. Тобі варто більше рухатися, щоб поліпшити роботу серцево-судинної системи . Запроси кохану людину на романтичне побачення в незвичайному місці.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.