В Умані зустріли осінь яскравими фарбами та запальними танцями

Опубліковано: 05.09.2016

Понад тисячу уманчан розфарбували перші осінні вихідні у всі кольори веселки. В місті вперше відгримів фестиваль танців і фарб «Танці без кордонів», — повідомляє Інформаційна агенція “Вичерпно” з посиланням на Вечірню Умань.

Хореографічні колективи з великих міст і маленьких містечок запалювали публіку  феєричними танцями, під які відривались усі, як дорослі, так і непосидюча малеча.

Яскравих емоцій фестивалю додали фарби холі, уманчани влаштували кілька кольорових флешмобів. А під виступ гурту «Багіров бенд» із синіх та жовтих фарб утворили прапор України.

3333

Фестиваль емоцій та кольорів завершився спільним виконанням гімну України учасниками гостями та організаторами фестивалю:

«Танці без кордонів» стали справжнім святом для усієї родини: малечу веселилася з аніматорами, молодь долучилась до фестивалю холі  і натанцюватись до схочу під улюблених ді-джеїв, а дорослі насолодитись якісною музикою від учасників Х-фактор, — гурту  «Багіров бенд»  — розповідає організатор фестивалю Мар’яна Ярова. – Фестиваль став яскравим прикладом того, що наша молодь вміє відпочивати тверезо, вміє обмінюватись емоціями, і заряджати енергією».

222

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.