Діти трьох сіл Черкащини принципово не відвідують школи

Опубліковано: 07.09.2016
fa88da890c241ec24e3edac24ecbe44c

Фото з сайту «Прочерк»

Громадськість сіл Гусакове  (Звенигородського району), Суботів (Чигиринського) та Сабадаш (Жашківського) не погоджується з рішенням районних рад щодо реорганізації навчальних закладів і не відпускає своїх дітей в інші школи на навчання.

Відповідне рішення про реорганізацію навчальних закладів було прийнято ще в кінці травня, а щодо села Гусакова — 29 січня.

– Батьки відмовляються відпускати дітей до інших навчальних закладів, — повідомила у ході координаційної наради заступник начальника управління освіти Оксана Сімушина, хоча, за її словами, органами управління освіти проведена вся відповідна робота: зустрічі, сходки села, роз’яснення.

Батькам було запропоновано інші школи і забезпечено безкоштовний підвіз дітей, проте питання досі перебуває у стані вирішення.

У Жашківському районі, запевняє його голова Сергій Бойко, створені всі умови для того, щоб діти ходили в іншу школу — автобус наданий, дорога у нормальному стані:

– Ми нещодавно виїжджали на місце(с. Сабадаш — ред.). Була 21 кадрова справа, учнів від 4 до 9 класів. Відповідно до закону має бути мінімум 25 дітей, щоб отримувати державну субвенцію. Є батьки, які розуміють, але є 3 особи, які досі піднімають це питання. Є рішення про призупинення навчального процесу. Воно було донесене до батьків і вчителів.

1 вересня правоохоронними органами було порушене кримінальне провадження щодо батьків, які не відпускають дітей на навчання. Голова РДА запевнив, що серед батьків найближчим часом знову має бути проведена роз’яснювальна робота про їхню відповідальність, якщо вони і надалі не відпускатимуть дітей до освітнього закладу.

 

Джерело: http://vycherpno.ck.ua/

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.