Антон Яценко: У новий навчальний рік – з новими автобусами

Опубліковано: 08.09.2016

Народний депутат України Антон Яценко продовжує вирішувати проблему перевезень школярів на своєму окрузі. Наразі нардеп спільно з Уманською райдержадміністрацією забезпечили автобусами дітлахів з прилеглих до Умані районів. На цей раз пощастило учням загальноосвітніх шкіл у селах Дубова та Дмитрушки, які 1-го вересня, до Дня знань, за сприяння нардепа Яценка отримали комфортабельні автобуси.

«Дійсно, в Уманському районі серйозний прорив. Тепер у селі Дубова нарешті з`явився шкільний автобус, який возитиме дітей на навчання з села Коржова, а інший автобус, який ми придбали, доставлятиме дітей у село Дмитрушки з Пугачівки та Піківця. Це дійсно гарна новина для учнів та їх батьків. Радий, що вдалось вирішити це питання спільно з райдержадміністрацією. Ми і надалі будемо спільно працювати над тим, щоб дітям було комфортно навчатись», – зауважив Антон Яценко.

Тепер, учні і вчителі сіл Пугачівка та Піківець Уманського району матимуть змогу під`їжджати автобусом до Дмитрушківської школи, в якій вони працюють і навчаються. «Це – прекрасно, що тепер у нас є новий автобус. Дякую Антону Володимировичу за те, що допомогли у його придбанні. І діти, і батьки дуже раді, і тепер не переживають – хоч у дощі восени, хоч в холодну зиму, учні та вчасно приїжджатимуть на уроки у комфортабельному автобусі», – зауважив Піківецький сільський голова Василь Тарасенко. А до Дубівської загальноосвітньої школи новий автобус возитиме школярів із села Коржова.

«Хочу висловити слова вдячності Антону Яценку та районній адміністрації за те, що нарешті в нашому селі з`явився автобус. Бо весь період навчання діти їздили на старому та не комфортному транспорті. Радості учнів немає меж, тому, сподіваюсь, будемо і надалі співпрацювати», – висловив подяку нардепу Олександр Яцина, сільський голова села Дубової. Антон Яценко повідомив, що у його планах найближчим часом повністю вирішити проблему перевезень школярів у межах його округу. Не так давно на баланс відділу освіти Монастирищенського району переданий новий комфортабельний автобус для учнів, який придбали за сприяння нардепа та райдержадміністрації. За словами Яценка, на Уманщині запустять ще 3 автобуси, які возитимуть учнів. «Діти – наше майбутнє, і маємо про них дбати!», – каже Антон Яценко.

media-share-0-02-01-264b5c7c0798d195820583dd66e432ad3d71c254f98a5f448176707b3e40e951-9de9b5fb-0cca-4d07-9d14-7c2399c45b5f

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.