Антон Яценко: Україна сьогодні ЄДИНА країна в Європі, яка не фінансує лікування дитячих захворювань! (ВІДЕО)

Опубліковано: 09.09.2016

Народний депутат України Антон Яценко виступив у Верховній Раді, де звернувся до нардепів та Уряду з проханням закласти у бюджет кошти на лікування дітей з вадами слуху, які потребують кохлеарної імплантації (операції з протезування слуху).

«В Україні сьогодні 230 малюків, яким негайно потрібна операція з протезування слуху. Якщо її не зробити до 5 років, дитина назавжди залишиться глухонімою. Усі роки, починаючи з 1991, коли Україна стала незалежною,  при БУДЬ ЯКИХ Урядах у бюджет закладались кошти на лікування таких дітей. На жаль, у 2014 році ця програма була повністю зупинена Урядом Арсенія Яценкюка і не поновлена Урядом Володимира Гройсмана», – обурився Антон Яценко.

Нагадаємо, Антон Яценко вже тривалий час бореться, щоб відповідну програму  знов запустили у дію. Нардеп неодноразово виступав у Верховній Раді з цього приводу. За його сприяння була створена навіть робоча група, яка, за словами Яценка, фактично, саботується Міністерством охорони здоров`я. Як стверджує нардеп, нічого не робить і віце-прем`єр міністр Павло Розенко.

«Сьогодні, як раз у той день, коли до Міністерства Фінансів прийшли по допомогу зневірені батьки таких діток, я знов виступив у Парламенті з проханням вирішити їх проблему. Переконаний, що після цього, прем`єр та віце-прем`єр дослухаються до мого звернення. Тим паче, Володимир Гройсман під стенограму запевнив, що це питання буде вирішено. А гроші будуть закладені в бюджет у цьому році, та стовідсотково у наступному, і діти будуть прооперовані та не залишаться глухонімими», – заявив Антон Яценко.

Також нардеп поросив усіх народних депутатів та громадських активістів долучитись до цього процесу, щоб тримати суспільство в курсі справи.

«Україна сьогодні ЄДИНА країна в Європі, яка не фінансує лікування дитячих захворювань!», – написав Антон Яценко на своій публічній сторінці у Facebook.

0-02-01-e8a040d5aeccda5ef2944a0b0ead59331bf0c7f9f49ed70b41144eb0c20107e0_full

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.