В Умані дівчина підтримує самотніх матусь, даруючи їх дітям авторські торти на День народження

Опубліковано: 10.09.2016

g_5aqyvegwo-424x239

В Умані 24–річна дівчина випікає торти та безкоштовно дарує їх на Дні народження дітям, чиї матері самі не в змозі придбати цей смачний атрибут свята, пише “Про все”. Уманчанка пояснює свій вчинок тим, що свого часу у неї самої не було коштів, аби побалувати власних донечок солоденьким, тому і вирішила започаткувати акцію з випічки балагодійних тортів.

– У мене двоє донечок, і на їхній перший День народження я хотіла замовити авторський святковий торт. Однак, коли довідалася вартість його виготовлення  на замовлення, аж за голову взялася, бо це виявилося досить дорогим задоволенням, – пригадує Юлія Нагожук.

EeAnlmZhxEY

Фото зі сторінки Юлії Нагожук Вконтакті

Розуміючи, що замовити торт не вийде, Юля самостійно взялася за випічку. Результат її здивував, адже кондитерський вироб вийшов смачним і сподобався всім гостям. Опісля про замовлення тортів уманчанка й думати перестала – на всі родинні свята випікала їх самостійно.

– І так поступово я набивала руку. Мені й самій почали подобатися мої торти. А рідні казали, що вже час і на замовлення випікати, утім я на це ніяк не зважувалася, бо ж була не впевнена, що зможу догодити людям, – пригадує дівчина.

Від того часу пройшло вже півроку, й сьогодні уманчанка має чимало замовлень.

– Я ще не можу впевнено сказати, що стала відомим в Умані кондитером. Поки що на замовлення я спекла до півсотні тортів, однак на цьому зупинятися не збираюся, – запевняє Юлія Нагожук. – Можливо, коли лік замовлених тортів буде за тисячу, тоді й говоритиму про свою популярність.

Та поки що уманчанка завойовує авторитет серед земляків іншим – свої торти вона дарує на Дні народження дітям, чиї мами не в змозі самостійно купити солоденьку випічку через нестачу коштів.

– Я вирішила допомогти жінкам, які виховують дітей самі без чоловіка. Якось я пригадала той день, коли сама не змогла собі дозволити купити донькам торт. І це при тому, що в мене є чоловік. А як же тоді справляються самотні мами, як вони влаштовують свято своїм дітям? От тоді я й прийняла рішення, що допомагатиму їм, тож дала в інтернеті оголошення, що безкоштовно пектиму торти для таких родин, – каже Юлія Нагожук. – Люди відразу почали надсилати мені інформацію та телефони самотніх мам Умані. Звісно, я відразу перевіряю, чи справді ці жінки потребують моєї допомоги. Наприклад, знаходжу їхні сторінки у соціальних мережах й дивлюся на опубліковані там фото. І, якщо бачу, що жінка красується в різних вбраннях, їздить на різні курорти, то таким відразу відмовляю, адже розумію, що для цієї жінки не є проблемою замовити торт. Відмовляю і тим матусям, які ведуть аморальний спосіб життя. Беруся допомагати лише тим, хто справді цього потребує.

Юлія розуміє, що спекти торти для всіх дітей вона не зможе, проте, каже, що почуватиметься щасливою, якщо влаштує свято хоча б для десятьох маленьких уманчан.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.