В Умані психологи Черкащини вчились надавати допомогу учасникам АТО та їх родинам

Опубліковано: 10.09.2016

nn-424x223

В Умані на території Реабілітаційного центру «Пролісок» відбувся дводенний семінар-тренінг за участі волонтерів-психологів Кризового психологічного центру міста Черкаси Ігоря Озерянського та Тетяни Горобець. Тренінг передбачав впровадження цілісної структурованої методики соціально-психологічної підтримки адаптації учасників АТО, розробленої фахівцями Українського Католицького Університету міста Львова в роботу спеціалістів Уманщини, пише made-in-uman.

На тренінг були запрошені спеціалісти-практики, які працюють з учасниками бойових дій та представниками їхніх родин з питань соціальної, медико-психологічної адаптації та реабілітації. Серед учасників: психолог Уманського об’єднаного військкомату, методисти відділів освіти міста Умань та Уманського району, викладачі-психологи вищих навчальних закладів, педагоги, реабілітологи, психіатри, медичні психологи, директор Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психологи Управління праці та соціального захисту населення.

Загалом в заході взяли участь 33 спеціаліста з Умані, Уманського району, Христинівщини, Монастирища. Завдання тренінгу: поширення досвіду з використання доказових методи психотерапії, нових дієвих методів у тренінговій  роботі з родинами учасників бойових дій; провадження практик із закладання методик розширення цільової аудиторії.

– Уманщина є одним із найкращих районів Черкащини, з організації надання допомоги родинам учасників бойових дій з питань соціалізації та психологічної адаптації. Про це свідчить і найбільша група спеціалістів-практиків, які зібралися на навчання, – зазначив Ігор Озерянський.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.