Гороскоп на 11 вересня

Опубліковано: 11.09.2016

268420_1

Овен

День додасть рішучості Вашим діям. Вас буде хвилювати питання матеріального характеру. Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Ваш настрій покращиться.

Телець

День розташовує до ліні і може бути шкідливим для здоров’я. Не виключено несподівану пропозицію або зустріч з давнім партнером по бізнесу. Успішною буде інтелектуальна та творча діяльність, яка надихне Вас новими ідеями. Добре підуть справи у банківських службовців.

Близнюки

День небезпечний для Вас любовними переживаннями, розчаруваннями, інтригами. Велика ймовірність тертя в робочому колективі. Сьогодні може бути прибуток від справи, в яку Ви вклали чимало коштів і енергії, або матеріальне заохочення. Захоплений і тривала праця – ось символ сьогоднішнього дня.

Рак

День буде відзначений високою активністю. Ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги загальне пригнічений стан і деяку нервозність. Можливо, сьогодні, Вам запропонують вигідну справу. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Лев

День гарний для самоосвіти і розширення загального кругозору. Актуальними стануть розподіл доходів, сплата податків і зборів. Нові зв’язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

Діва

Цей день – чудовий умова для активного відпочинку з сім’єю, для занять спортом. Ви поступово втратите відчуття впевненості в собі. Працівники інтелектуальної праці сьогодні укладено вигідні договори на проведення наукових робіт. Будьте обережніше стриманішим у фінансових справах.

Терези

День гарний для ділових починань. Не виключено, що дехто може неправильно сприйняти Вашу ділову активність і порахувати Вас занадто самовпевненим. При зустрічі з коханою людиною, можливі серйозні ускладнення стосунків, аж до сварки. Увечері добре розім’ятися в тренажерному залі.

Скорпіон

Сьогодні Вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. Напружена домашня атмосфера спонукає Вас провести вечір у товаристві друзів. Якщо, ви не перебуваєте в шлюбі, то можливо, треба зареєструвати свій союз. Вирушаючи всією сім’єю на дачу, в ліс.

Стрілець

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. У відношенні з начальством не рекомендується втрачати почуття міри і такту. Після обіду Ваш настрій зміниться, Ви відчуєте себе більш зібрано, справи підуть краще. Допоможіть оточуючим і вони будуть Вам вдячні.

Козеріг

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Всі питання, швидше за все, дозволяється з вигодою для Вас. Не варто планувати на сьогодні серйозну роботу і важливі зустрічі. Добре підуть справи у комерсантів.

Водолій

Сьогодні не наробіть помилок на роботі. Можливі проблеми матеріального характеру, якщо Ви дозволяли собі розслабитися, то вірогідні фінансові труднощі. Несподіваний інтерес можливо викличе у Вас релігія. Вигідно продавати валюту.

Риби

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Виключно плідний робочий день. Відкладіть вирішення будь-яких фінансових проблем, не підписуйте ніяких документів. Будьте обережні з комп’ютером.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.