Антон Яценко: Геть з посад – недоброчесних правоохоронців Резніка, Мельника та Школенка

Опубліковано: 13.09.2016

Народний депутат України Антон Яценко вимагає звільнити з посад першого заступника керівника Уманської місцевої прокуратури Руслана Резніка, виконуючого обов`язки голови Уманського відділу поліції Віталія Школенкапершого та виконуючого обов`язки голови Христинівського відділу поліції Олександра Мельника.
Нардеп називав цих правоохоронців «перевертнями у погонах», бо, за його словами, Резнік кришує незаконні забудови, а Школенко і Мельник – покривають торговців наркотиками. І всі троє – погрузли у корупційних схемах.
Нагадаємо, Яценко неодноразово звертався до відповідних інстанцій, в тому числі і до Генеральної прокуратури України з метою перевірки на доброчесність діяльності Резніка, Школенка і Мельника.
Наразі, прийшов лист-відповідь з Прокуратури Черкаської області, де вказано, що згідно з таємною перевіркою в органах прокуратури України, було здійснено службове розслідування по особі Руслана Резніка, і факти про його недоброчесність частково підтверджені.
«Сподіваюсь, що перший заступник керівника Уманської прокуратури Руслан Резнік та його «колеги» – перевертні у погонах, виконуючі обов`язки голів відділів Уманської та Христинівської поліції Віталій Школенко та Олександр Мельник, зовсім скоро підуть «гуляти лЄсом»», – написав нардеп на своїй сторінці у Фейсбук.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.