Гороскоп на 14 вересня

Опубліковано: 13.09.2016

grskppp

Овен

Сьогодні ви будете дуже категоричні у всякому дії. Якщо справа стосується загальноприйнятих правил – ви або будете по-ханжестськи слідувати будь-якої букви, або попрете супроти всіх. Велика ймовірність нарватися на неприємності.

Телець

Якщо мрія і реальність надмірно далекі один від одного, можна, звичайно, і засмутитися. Проте краще буде, якщо ви зробите мінімальні зусилля до виконання своїх мрій.

Близнюки

Нині ви будете багато думати про майбутнє – своє, своїх дітей, всього людства. Вранці, йдучи з дому, прихопіть із собою яку-небудь науково-фантастичну книгу, подібного роду література доставить вам сьогодні найбільше задоволення.

Рак

Цей день варто присвятити друзям. Комусь із них, можливо, потрібна ваша допомога, але сам він вам про це не скаже. Проявіть ініціативу.

Лев

Сьогодні від взаємодії з іншими ви більше виграєте, ніж втратите. Отже, нині не варто ображено забиватися в свій кут і намагатися зробити все самому, краще поступитися в парі питань, але заручитися чиєсь допомогою.

Діва

Сьогодні вам може знадобитися емоційна розрядка. Не тримайте стрес в собі, постарайтеся знайти вихід почуттям, але, бажано, мирний.

Терези

Сьогодні навколишній світ може здатися вам дивним, ви ж, у свою чергу, здастеся диваком навколишнього світу. Хтось з вас зміниться, хтось з’ясується ближче до вечора.

Скорпіон

Ви сьогодні будете енергійні, а тому постійно будете волонтером. Головне – не зациклюйтеся на одному і тому ж справі. Ви здатні на більше.

Стрілець

Сьогодні ви цілком можете вирішити, що у вас напад дежа вю. Не варто мучитися, це вже дійсно з вами відбувалося, причому відносно недавно. За аналогією ви зможете приблизно передбачити, що буде далі.

Козеріг

Сьогоднішній день буде характерний дружньою атмосферою, як вдома, так і поза його межами. Від вас вимагається тільки не порушувати її.

Водолій

Постарайтеся сьогодні нікому не демонструвати ступінь своєї вразливості. Цим можуть скористатися найнижчим чином.

Риби

Сьогодні вам, можливо, буде важко утриматися від різких змін курсу. А даремно, міняти поки нічого не слід.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.