Майже на 7 млн грн поповнить уманський бюджет приїзд паломників цьогоріч

Опубліковано: 13.09.2016

4534375

Щорічний візит хасидів на святкування Іудейського Нового року приносить в казну уманського міського бюджету додаткові кошти. За попередніми підрахунками, цьогоріч внаслідок надання послуг та діяльності юридичних і фізичних осіб під час паломництва хасидів казна міста може поповнитись на 6,8 млн грн податків та зборів. Про це в екслюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Тетяна Харьковська.

Види надходження коштів є традиційними. Це і перевезення багажу, і здавання в оренду житла та нерухомості, і торгівля, і платежі. Останні поділяються на: податок на доходи фізичних осіб (у тому числі з найманих працівників, працюючих на кухні, в наметовому містечку, по обслуговуванню та ін.), податок на нерухоме майно, військовий та туристичний збір, акцизний податок, єдиний внесок.

Щодо статистики та порівняльних цифр з минулими роками, у ДФС області поки що не можуть прокоментувати, оскільки і так вищезазначені цифри є попередніми та очікуваними.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.