На Уманщині з початку року умовно-достроково звільнено 98 засуджених

Опубліковано: 15.09.2016

3f85e81d09077b170664ce99e6f49107_930_0_0

Умовно-дострокове звільнення це один із найпоширеніших видів звільнення особи від подальшого відбування покарання. Воно може застосовуватися до більшості основних видів покарань (за винятком штрафу, позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю), та  дає надію засудженому на можливість дострокового звільнення від відбування призначеного судом покарання.

Згідно ч. 1 ст. 81 КК до осіб, які відбувають покарання у вигляді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або позбавлення волі, може бути застосоване умовно-дострокове звільнення від відбування покарання. При цьому засуджений може бути умовно-достроково звільнений повністю або частково і від відбування додаткового покарання.

На виконання ст. 154 Кримінально виконавчого кодексу України, Уманським міськрайонним судом за участі прокурора Уманської місцевої прокуратури за поточний період умовно-достроково звільнено 98 засуджених, які відбували покарання в Старобабанівській виправній колонії №92.

Вказаний вид звільнення від відбування покарання стимулює засуджених до зразкової поведінки і сумлінного ставлення до праці як обов’язкових умов для здійснення такого звільнення.

Про це інформує http://procherk.info/ з посиланням на Уманську місцеву прокуратуру

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.