Гороскоп на 16 вересня

Опубліковано: 16.09.2016

garoscop4

Овен

Цей день буде найбільш сприятливим для відновлення дружніх відносин. Сьогодні може статися так, що Ви будете залежати від своїх партнерів, тому, втілюючи свої плани в життя, не забувайте про тих, хто допомагав Вам. Якщо, ви не перебуваєте в шлюбі, то можливо, треба зареєструвати свій союз. Будьте обережні з літаком.

Телець

На службі сьогодні вам варто бути вкрай обережним і уважним. Не починайте сьогодні ніяких серйозних справ, потерпіть до завтрашнього дня. Після обіду Ваш настрій зміниться, Ви відчуєте себе більш зібрано, справи підуть краще. Не будьте невдячними.

Близнюки

Сьогодні Вам можуть повернути борг або зробити цінний подарунок. Постарайтеся уникнути сварки з коханою людиною, можливо, сьогодні це виявиться складно виконати. Не варто планувати на сьогодні серйозну роботу і важливі зустрічі. Увечері Ви станете ще більш дратівливою.

Рак

Сьогодні слід бути вкрай уважним до свого здоров’я. Довірча бесіда поверне Вам впевненість у своїх силах. Несподіваний інтерес можливо викличе у Вас релігія. Вечір краще провести в колі сім’ї.

Лев

Цей день сприятливий для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення великих покупок. Ваші думки сьогодні будуть впорядковані і чотки, а мова зрозуміла і переконлива. Відкладіть вирішення будь-яких фінансових проблем, не підписуйте ніяких документів. Вигідно купувати валюту.

Діва

Сьогодні ви будете душею компанії. Гроші, які Ви дасте в борг сьогодні, повернуть з великим запізненням, а то й не повернуть зовсім. Ваша розторопність дозволить взятися за кілька справ відразу і кожне довести до кінця. Ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях.

Терези

День сприяє плідній взаємодії з колегами, родичами і дітьми. Не виключено, що ввечері Вас чекає радісна побачення. Сміливо йдіть на контакт з представниками іноземної організації. Вірогідні побутові клопоти.

Скорпіон

Завдяки Вашому досвіду сьогодні вдасться правильно розпорядитися мають засобами. У другій половині дня суворіше дотримуйтеся дієти. Приділіть більше уваги дітям, надовго не упускайте їх з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

Стрілець

Сьогодні можна цілком розраховувати на успіх у справах. Впливові люди допоможуть вашому просуванню по службі. Хороший день для будь-якої роботи і спілкування з тими, хто близький Вам по духу. Підвищиться Ваша ділова активність.

Козеріг

День обіцяє Вам душевну рівновагу, сприяє заходам щодо зміцнення здоров’я. Ви будете особливо привітні і привабливі. Несприятливий час для колективних занять або спільних заходів, однак, все за щоб ви не взялися сьогодні в плані індивідуальної творчості, буде успішно реалізовано. Але не приймайте все так близько до серця.

Водолій

Сьогодні такий день, коли варто віддатися цілком і повністю захватившему Вас почуттю. Бізнесмени зможуть укласти вигідні контракти або знайти надійних партнерів. Невдалий день для сексу. Вдалий день для людей творчих професій.

Риби

Сьогодні слід подбати про безпеку своєї і близьких, так як зростає ймовірність отримати травму. Ви зможете проявити свої таланти в професійній сфері діяльності. Спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, скасуються з незалежних від Вас причин. Ймовірна нова романтична зв’язок.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.